Szeged 1899

esemény:

Merkantil Bank NB II 2019/20

időpont:

2019. 10. 20. vasárnap, 17:00

csapatok:

Ajka

x

Szeged

hátralévő idő:

Mi várható a Szeged-GA hetedik NB II-es idényében (2019-20)?!

Előttünk a kaposvári példa: újoncként is feljutás az NB I-be!
A 20-as NB II élcsoportjában végzünk!
Csak a középmezőny, semmi más!
Legalább a 17. hely, így sikerül a bentmaradás!
Az utolsók közt végzünk, harmadszor zuhan ki a Kapics-alakulat..
email:
szeged1899@freemail.hu vagy gyvitos@freemail.hu
telefon:
Vitos György, Főszerkesztő: +36/70-264-1595
figyelmeztetés:
copyright 2015. Vitos György, szeged2011.eu; majd szeged1899.hu ...Az itt található írott, képi anyagok csak a forrás megjelölésével, internetes felhasználás esetén élő hivatkozás elhelyezésével használhatóak fel!!

#

csapat

M

GY

D

V

LG

KG

GK

pont

01.MTK Budapest1173130161424
02.Budafoki MTE1171323131022
03.Csákvár107032018221
04.ETO FC Győr11632189921
05.BFC Siófok10631179821
06.Gyirmót FC Győr11623178920
07. Szeged 1044213112 16
08.Vasas FC104241815314
09.Soroksár SC104241318-514
10.Kazincbarcika113531413114
11.FC Ajka103342320312
12.Szombathelyi Haladás112631314-112
13.Békéscsaba103251116-511
14.Nyíregyháza113171820-210
15.Tiszakécskei LC103161016-610
16.Dorogi FC10316816-810
17.Szolnoki MÁV10316817-910
18.Budaörs102351016-69
19.Vác FC11119825-174
20.Balmazújváros00000000


Merkantil Bank NB II 2019/20

forduló

dátum

#

csapatok

21.2019.12.15.vasárnap17:00Ajka - Tiszakécske
21.2019.12.15.vasárnap17:00Gyirmót FC Győr - ETO FC Győr
21.2019.12.15.vasárnap13:00törölveSzeged - Balmazújváros
21.2019.12.15.vasárnap13:00Siófok - Szombathelyi Haladás
21.2019.12.15.vasárnap13:00Szolnok - Budafok
21.2019.12.15.vasárnap13:00Vác - Csákvár
21.2019.12.15.vasárnap13:00Budaörs - MTK Budapest
21.2019.12.15.vasárnap13:00Dorog - Nyíregyháza
21.2019.12.15.vasárnap13:00Soroksár - Vasas
21.2019.12.15.vasárnap13:00Békéscsaba - Kazincbarcika
20.2019.12.08.vasárnap17:00Vasas - Dorog
20.2019.12.08.vasárnap17:00MTK Budapest - Csákvár
20.2019.12.08.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Gyirmót FC Győr
20.2019.12.08.vasárnap13:00törölveBalmazújváros - Siófok
20.2019.12.08.vasárnap13:00ETO FC Győr - Ajka
20.2019.12.08.vasárnap13:00Tiszakécske - Békéscsaba
20.2019.12.08.vasárnap13:00Kazincbarcika - Soroksár
20.2019.12.08.vasárnap13:00Nyíregyháza - Budaörs
20.2019.12.08.vasárnap13:00Vác - Szolnok
20.2019.12.08.vasárnap13:00Budafok - Szeged
19.2019.12.01.vasárnap17:00Ajka - Békéscsaba
19.2019.12.01.vasárnap17:00MTK Budapest - Szolnok
19.2019.12.01.vasárnap17:00Vasas - Budaörs
19.2019.12.01.vasárnap13:00törölveBalmazújváros - Gyirmót FC Győr
19.2019.12.01.vasárnap13:00Budafok - Siófok
19.2019.12.01.vasárnap13:00Vác - Szeged
19.2019.12.01.vasárnap13:00Nyíregyháza - Csákvár
19.2019.12.01.vasárnap13:00Kazincbarcika - Dorog
19.2019.12.01.vasárnap13:00Tiszakécske - Soroksár
19.2019.12.01.vasárnap13:00ETO FC Győr - Szombathelyi Haladás
11.2019.11.27.szerda18:00Ajka - Gyirmót FC Győr
11.2019.11.27.szerda18:00Békéscsaba - Siófok
11.2019.11.27.szerda18:00Nyíregyháza - Vác
11.2019.11.27.szerda18:00Vasas - Budafok
11.2019.11.27.szerda18:00ETO FC Győr - MTK Budapest
11.2019.11.27.szerda13:00Soroksár - Szeged
11.2019.11.27.szerda13:00Dorog - Szolnok
11.2019.11.27.szerda13:00Budaörs - Csákvár
11.2019.11.27.szerda13:00törölveKazincbarcika - Balmazújváros
11.2019.11.27.szerda13:00Tiszakécske - Szombathelyi Haladás
18.2019.11.24.vasárnap17:00Csákvár - Vasas
18.2019.11.24.vasárnap17:00Szeged - MTK Budapest
18.2019.11.24.vasárnap17:00Gyirmót FC Győr - Budafok
18.2019.11.24.vasárnap17:00törölveSzombathelyi Haladás - Balmazújváros
18.2019.11.24.vasárnap13:00Békéscsaba - ETO FC Győr
18.2019.11.24.vasárnap13:00Soroksár - Ajka
18.2019.11.24.vasárnap13:00Dorog - Tiszakécske
18.2019.11.24.vasárnap13:00Budaörs - Kazincbarcika
18.2019.11.24.vasárnap13:00Szolnok - Nyíregyháza
18.2019.11.24.vasárnap13:00Siófok - Vác
17.2019.11.10.vasárnap17:00Ajka - Dorog
17.2019.11.10.vasárnap17:00Budafok - Szombathelyi Haladás
17.2019.11.10.vasárnap17:00MTK Budapest - Siófok
17.2019.11.10.vasárnap17:00Vasas - Szolnok
17.2019.11.10.vasárnap17:00törölveETO FC Győr - Balmazújváros
17.2019.11.10.vasárnap13:30Békéscsaba - Soroksár
17.2019.11.10.vasárnap13:30Vác - Gyirmót FC Győr
17.2019.11.10.vasárnap13:30Nyíregyháza - Szeged
17.2019.11.10.vasárnap13:30Kazincbarcika - Csákvár
17.2019.11.10.vasárnap13:30Tiszakécske - Budaörs
16.2019.11.06.szerda19:00Csákvár - Tiszakécske
16.2019.11.06.szerda19:00Szeged - Vasas
16.2019.11.06.szerda19:00Gyirmót FC Győr - MTK Budapest
16.2019.11.06.szerda19:00Szombathelyi Haladás - Vác
16.2019.11.06.szerda19:00törölveBalmazújváros - Budafok
16.2019.11.06.szerda13:30Soroksár - ETO FC Győr
16.2019.11.06.szerda13:30Dorog - Békéscsaba
16.2019.11.06.szerda13:30Budaörs - Ajka
16.2019.11.06.szerda13:30Szolnok - Kazincbarcika
16.2019.11.06.szerda13:30Siófok - Nyíregyháza
15.2019.11.03.vasárnap17:00Ajka - Csákvár
15.2019.11.03.vasárnap17:00MTK Budapest - Szombathelyi Haladás
15.2019.11.03.vasárnap17:00Nyíregyháza - Gyirmót FC Győr
15.2019.11.03.vasárnap17:00Vasas - Siófok
15.2019.11.03.vasárnap17:00ETO FC Győr - Budafok
15.2019.11.03.vasárnap13:30Békéscsaba - Budaörs
15.2019.11.03.vasárnap13:30Soroksár - Dorog
15.2019.11.03.vasárnap13:30törölveVác - Balmazújváros
15.2019.11.03.vasárnap13:30Kazincbarcika - Szeged
15.2019.11.03.vasárnap13:30Tiszakécske - Szolnok
14.2019.10.27.vasárnap17:00Csákvár - Békéscsaba
14.2019.10.27.vasárnap17:00Szolnok - Ajka
14.2019.10.27.vasárnap17:00Szeged - Tiszakécske
14.2019.10.27.vasárnap17:00Siófok - Kazincbarcika
14.2019.10.27.vasárnap17:00Gyirmót FC Győr - Vasas
14.2019.10.27.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Nyíregyháza
14.2019.10.27.vasárnap17:00Budafok - Vác
14.2019.10.27.vasárnap13:30Dorog - ETO FC Győr
14.2019.10.27.vasárnap13:30Budaörs - Soroksár
14.2019.10.27.vasárnap13:30törölveBalmazújváros - MTK Budapest
13.2019.10.20.vasárnap17:00Ajka - Szeged
13.2019.10.20.vasárnap17:00Békéscsaba - Szolnok
13.2019.10.20.vasárnap17:00MTK Budapest - Budafok
13.2019.10.20.vasárnap17:00Vasas - Szombathelyi Haladás
13.2019.10.20.vasárnap17:00ETO FC Győr - Vác
13.2019.10.20.vasárnap14:30Soroksár - Csákvár
13.2019.10.20.vasárnap14:30Dorog - Budaörs
13.2019.10.20.vasárnap14:30törölveNyíregyháza - Balmazújváros
13.2019.10.20.vasárnap14:30Kazincbarcika - Gyirmót FC Győr
13.2019.10.20.vasárnap14:30Tiszakécske - Siófok
12.2019.10.06.vasárnap17:00Csákvár - Dorog
12.2019.10.06.vasárnap17:00Szolnok - Soroksár
12.2019.10.06.vasárnap17:00Szeged - Békéscsaba
12.2019.10.06.vasárnap17:00Siófok - Ajka
12.2019.10.06.vasárnap17:00Gyirmót FC Győr - Tiszakécske
12.2019.10.06.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Kazincbarcika
12.2019.10.06.vasárnap17:00Budafok - Nyíregyháza
12.2019.10.06.vasárnap15:00Budaörs - ETO FC Győr
12.2019.10.06.vasárnap15:00törölveBalmazújváros - Vasas
12.2019.10.06.vasárnap15:00Vác - MTK Budapest
10.2019.09.29.vasárnap17:00Csákvár - ETO FC Győr
10.2019.09.29.vasárnap17:00Szolnok - Budaörs
10.2019.09.29.vasárnap17:00Szeged - Dorog
10.2019.09.29.vasárnap17:00Siófok - Soroksár
10.2019.09.29.vasárnap17:00Gyirmót FC Győr - Békéscsaba
10.2019.09.29.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Ajka
10.2019.09.29.vasárnap17:00Budafok - Kazincbarcika
10.2019.09.29.vasárnap16:00törölveBalmazújváros - Tiszakécske
10.2019.09.29.vasárnap16:00Vác - Vasas
10.2019.09.29.vasárnap14:00MTK Budapest - Nyíregyháza
9.2019.09.18.szerda19:00Csákvár - Szolnok
9.2019.09.18.szerda19:00ETO FC Győr - Nyíregyháza
9.2019.09.18.szerda18:00TV: M4 SportVasas - MTK Budapest
9.2019.09.18.szerda16:00törölveAjka - Balmazújváros
9.2019.09.18.szerda16:00Békéscsaba - Szombathelyi Haladás
9.2019.09.18.szerda16:00Soroksár - Gyirmót FC Győr
9.2019.09.18.szerda16:00Dorog - Siófok
9.2019.09.18.szerda16:00Budaörs - Szeged
9.2019.09.18.szerda16:00Kazincbarcika - Vác
9.2019.09.18.szerda16:00Tiszakécske - Budafok
8.2019.09.15.vasárnap18:00TV: M4 SportSzeged - Csákvár
8.2019.09.15.vasárnap17:00Szolnok - ETO FC Győr
8.2019.09.15.vasárnap17:00Siófok - Budaörs
8.2019.09.15.vasárnap17:00Gyirmót FC Győr - Dorog
8.2019.09.15.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Soroksár
8.2019.09.15.vasárnap17:00Budafok - Ajka
8.2019.09.15.vasárnap17:00MTK Budapest - Kazincbarcika
8.2019.09.15.vasárnap17:00Nyíregyháza - Vasas
8.2019.09.15.vasárnap16:30törölveBalmazújváros - Békéscsaba
8.2019.09.15.vasárnap16:30Vác - Tiszakécske
7.2019.09.01.vasárnap17:00Ajka - Vác
7.2019.09.01.vasárnap17:00Békéscsaba - Budafok
7.2019.09.01.vasárnap17:00Csákvár - Siófok
7.2019.09.01.vasárnap17:00Szolnok - Szeged
7.2019.09.01.vasárnap17:00ETO FC Győr - Vasas
7.2019.09.01.vasárnap16:30törölveSoroksár - Balmazújváros
7.2019.09.01.vasárnap16:30Dorog - Szombathelyi Haladás
7.2019.09.01.vasárnap16:30Budaörs - Gyirmót FC Győr
7.2019.09.01.vasárnap16:30Kazincbarcika - Nyíregyháza
7.2019.09.01.vasárnap16:30Tiszakécske - MTK Budapest
6.2019.08.28.szerda19:00Siófok - Szolnok
6.2019.08.28.szerda19:00Gyirmót FC Győr - Csákvár
6.2019.08.28.szerda19:00Szombathelyi Haladás - Budaörs
6.2019.08.28.szerda19:00Budafok - Soroksár
6.2019.08.28.szerda19:00MTK Budapest - Ajka
6.2019.08.28.szerda19:00Vasas - Kazincbarcika
6.2019.08.28.szerda17:30Szeged - ETO FC Győr
6.2019.08.28.szerda17:30Balmazújváros - Dorog
6.2019.08.28.szerda17:30Vác - Békéscsaba
6.2019.08.28.szerda17:30Nyíregyháza - Tiszakécske
5.2019.08.25.vasárnap19:00Ajka - Nyíregyháza
5.2019.08.25.vasárnap19:00Békéscsaba - MTK Budapest
5.2019.08.25.vasárnap19:00Csákvár - Szombathelyi Haladás
5.2019.08.25.vasárnap19:00Szolnok - Gyirmót FC Győr
5.2019.08.25.vasárnap19:00ETO FC Győr - Kazincbarcika
5.2019.08.25.vasárnap17:30Soroksár - Vác
5.2019.08.25.vasárnap17:30Dorog - Budafok
5.2019.08.25.vasárnap17:30Budaörs - Balmazújváros
5.2019.08.25.vasárnap17:30Szeged - Siófok
5.2019.08.25.vasárnap17:30Tiszakécske - Vasas
4.2019.08.18.vasárnap19:00Siófok - ETO FC Győr
4.2019.08.18.vasárnap19:00Gyirmót FC Győr - Szeged
4.2019.08.18.vasárnap19:00Szombathelyi Haladás - Szolnok
4.2019.08.18.vasárnap19:00Budafok - Budaörs
4.2019.08.18.vasárnap19:00MTK Budapest - Soroksár
4.2019.08.18.vasárnap19:00Vasas - Ajka
4.2019.08.18.vasárnap17:30Balmazújváros - Csákvár
4.2019.08.18.vasárnap17:30Vác - Dorog
4.2019.08.18.vasárnap17:30Nyíregyháza - Békéscsaba
4.2019.08.18.vasárnap17:30Kazincbarcika - Tiszakécske
3.2019.08.12.hétfő20:00Békéscsaba - Vasas
3.2019.08.11.vasárnap19:00Ajka - Kazincbarcika
3.2019.08.11.vasárnap19:00Csákvár - Budafok
3.2019.08.11.vasárnap19:00Szolnok - Balmazújváros
3.2019.08.11.vasárnap19:00Siófok - Gyirmót FC Győr
3.2019.08.11.vasárnap19:00ETO FC Győr - Tiszakécske
3.2019.08.11.vasárnap17:30Soroksár - Nyíregyháza
3.2019.08.11.vasárnap17:30Dorog - MTK Budapest
3.2019.08.11.vasárnap17:30Budaörs - Vác
3.2019.08.11.vasárnap17:30Szeged - Szombathelyi Haladás
2.2019.08.07.szerda19:00Szombathelyi Haladás - Siófok
2.2019.08.07.szerda19:00Budafok - Szolnok
2.2019.08.07.szerda19:00MTK Budapest - Budaörs
2.2019.08.07.szerda19:00Vasas - Soroksár
2.2019.08.07.szerda19:00ETO FC Győr - Gyirmót FC Győr
2.2019.08.07.szerda17:30Balmazújváros - Szeged
2.2019.08.07.szerda17:30Vác - Csákvár
2.2019.08.07.szerda17:30Nyíregyháza - Dorog
2.2019.08.07.szerda17:30Kazincbarcika - Békéscsaba
2.2019.08.07.szerda17:30Tiszakécske - Ajka
1.2019.08.04.vasárnap19:00Ajka - ETO FC Győr
1.2019.08.04.vasárnap19:00Békéscsaba - Tiszakécske
1.2019.08.04.vasárnap19:00Csákvár - MTK Budapest
1.2019.08.04.vasárnap19:00Szolnok - Vác
1.2019.08.04.vasárnap19:00Siófok - Balmazújváros
1.2019.08.04.vasárnap17:30Soroksár - Kazincbarcika
1.2019.08.04.vasárnap17:30Dorog - Vasas
1.2019.08.04.vasárnap17:30Budaörs - Nyíregyháza
1.2019.08.04.vasárnap17:30Szeged - Budafok
1.2019.08.02.péntek20:00Gyirmót FC Győr - Szombathelyi Haladás

Magyar Kupa 2018/19

forduló

dátum

#

csapatok

6.2018.09.22.szombat15:00Szeged-Grosics Akadémia - BFC Siófok

NB III Közép csoport 2018/19

forduló

dátum

#

csapatok

30.2019.06.02.vasárnap17:30Paks II - Taksony
30.2019.06.02.vasárnap17:30Dabas - Szentlőrinc
30.2019.06.02.vasárnap17:30Iváncsa - SZEOL
30.2019.06.02.vasárnap17:30Kecskeméti TE - Rákosmente KSK
30.2019.06.02.vasárnap17:30Hódmezővásárhely - Szekszárd
30.2019.06.02.vasárnap17:30Kozármisleny - Pécs
30.2019.06.02.vasárnap17:30Dunaújváros - Makó
30.2019.06.02.vasárnap17:30Szeged - Bp. Honvéd II
29.2019.05.26.vasárnap17:30SZEOL - Szeged
29.2019.05.26.vasárnap17:30Bp. Honvéd II - Dunaújváros
29.2019.05.26.vasárnap17:30Szentlőrinc - Iváncsa
29.2019.05.26.vasárnap17:30Makó - Kozármisleny
29.2019.05.26.vasárnap17:30Pécs - Hódmezővásárhely
29.2019.05.26.vasárnap17:30Szekszárd - Kecskeméti TE
29.2019.05.26.vasárnap17:30Rákosmente KSK - Paks II
29.2019.05.26.vasárnap17:30Taksony - Dabas
28.2019.05.19.vasárnap19:00Dunaújváros - SZEOL
28.2019.05.19.vasárnap17:30Dabas - Rákosmente KSK
28.2019.05.19.vasárnap17:30Paks II - Szekszárd
28.2019.05.19.vasárnap17:30Szeged - Iváncsa
28.2019.05.19.vasárnap17:30Kecskeméti TE - Pécs
28.2019.05.19.vasárnap17:30Hódmezővásárhely - Makó
28.2019.05.19.vasárnap17:30Kozármisleny - Bp. Honvéd II
28.2019.05.19.vasárnap17:30Taksony - Szentlőrinc
27.2019.05.12.vasárnap17:00Szentlőrinc - Szeged
27.2019.05.12.vasárnap17:00Iváncsa - Dunaújváros
27.2019.05.12.vasárnap17:00Makó - Kecskeméti TE
27.2019.05.12.vasárnap17:00Pécs - Paks II
27.2019.05.12.vasárnap17:00Szekszárd - Dabas
27.2019.05.12.vasárnap17:00Rákosmente KSK - Taksony
27.2019.05.12.vasárnap17:00SZEOL - Kozármisleny
27.2019.05.12.vasárnap17:00Bp. Honvéd II - Hódmezővásárhely
26.2019.05.05.vasárnap19:00Dunaújváros - Szeged
26.2019.05.05.vasárnap17:00Hódmezővásárhely - SZEOL
26.2019.05.05.vasárnap17:00Kozármisleny - Iváncsa
26.2019.05.05.vasárnap17:00Taksony - Szekszárd
26.2019.05.05.vasárnap17:00Kecskeméti TE - Bp. Honvéd II
26.2019.05.05.vasárnap17:00Rákosmente KSK - Szentlőrinc
26.2019.05.05.vasárnap17:00Dabas - Pécs
26.2019.05.05.vasárnap17:00Paks II - Makó
25.2019.04.28.vasárnap16:30Szentlőrinc - Dunaújváros
25.2019.04.28.vasárnap16:30Szeged - Kozármisleny
25.2019.04.28.vasárnap16:30Iváncsa - Hódmezővásárhely
25.2019.04.28.vasárnap16:30Makó - Dabas
25.2019.04.28.vasárnap16:30Pécs - Taksony
25.2019.04.28.vasárnap16:30Szekszárd - Rákosmente KSK
25.2019.04.28.vasárnap16:30SZEOL - Kecskeméti TE
25.2019.04.28.vasárnap16:30Bp. Honvéd II - Paks II
24.2019.04.21.vasárnap16:30Kecskeméti TE - Iváncsa
24.2019.04.21.vasárnap16:30Hódmezővásárhely - Szeged
24.2019.04.21.vasárnap16:30Kozármisleny - Dunaújváros
24.2019.04.21.vasárnap16:30Rákosmente KSK - Pécs
24.2019.04.21.vasárnap16:30Taksony - Makó
24.2019.04.21.vasárnap16:30Szekszárd - Szentlőrinc
24.2019.04.21.vasárnap16:30Paks II - SZEOL
24.2019.04.21.vasárnap16:30Dabas - Bp. Honvéd II
23.2019.04.14.vasárnap18:00Dunaújváros - Hódmezővásárhely
23.2019.04.14.vasárnap16:00Szentlőrinc - Kozármisleny
23.2019.04.14.vasárnap16:00Szeged - Kecskeméti TE
23.2019.04.14.vasárnap16:00Iváncsa - Paks II
23.2019.04.14.vasárnap16:00Makó - Rákosmente KSK
23.2019.04.14.vasárnap16:00Pécs - Szekszárd
23.2019.04.14.vasárnap16:00SZEOL - Dabas
23.2019.04.14.vasárnap16:00Bp. Honvéd II - Taksony
22.2019.04.07.vasárnap16:00Taksony - SZEOL
22.2019.04.07.vasárnap16:00Kecskeméti TE - Dunaújváros
22.2019.04.07.vasárnap16:00Hódmezővásárhely - Kozármisleny
22.2019.04.07.vasárnap16:00Szekszárd - Makó
22.2019.04.07.vasárnap16:00Rákosmente KSK - Bp. Honvéd II
22.2019.04.07.vasárnap16:00Pécs - Szentlőrinc
22.2019.04.07.vasárnap16:00Dabas - Iváncsa
22.2019.04.07.vasárnap16:00Paks II - Szeged
21.2019.03.31.vasárnap17:00Dunaújváros - Paks II
21.2019.03.31.vasárnap15:30Szentlőrinc - Hódmezővásárhely
21.2019.03.31.vasárnap15:30Kozármisleny - Kecskeméti TE
21.2019.03.31.vasárnap15:30Szeged - Dabas
21.2019.03.31.vasárnap15:30Iváncsa - Taksony
21.2019.03.31.vasárnap15:30Makó - Pécs
21.2019.03.31.vasárnap15:30SZEOL - Rákosmente KSK
21.2019.03.31.vasárnap15:30Bp. Honvéd II - Szekszárd
20.2019.03.23.szombat15:00Szekszárd - SZEOL
20.2019.03.23.szombat15:00Rákosmente KSK - Iváncsa
20.2019.03.23.szombat15:00Taksony - Szeged
20.2019.03.23.szombat15:00Kecskeméti TE - Hódmezővásárhely
20.2019.03.23.szombat15:00Pécs - Bp. Honvéd II
20.2019.03.23.szombat15:00Makó - Szentlőrinc
20.2019.03.23.szombat15:00Dabas - Dunaújváros
20.2019.03.23.szombat15:00Paks II - Kozármisleny
19.2019.03.17.vasárnap17:00Dunaújváros - Taksony
19.2019.03.17.vasárnap15:00Szentlőrinc - Kecskeméti TE
19.2019.03.17.vasárnap15:00Hódmezővásárhely - Paks II
19.2019.03.17.vasárnap15:00Kozármisleny - Dabas
19.2019.03.17.vasárnap15:00Szeged - Rákosmente KSK
19.2019.03.17.vasárnap15:00Iváncsa - Szekszárd
19.2019.03.17.vasárnap15:00SZEOL - Pécs
19.2019.03.17.vasárnap15:00Bp. Honvéd II - Makó
18.2019.03.10.vasárnap14:30Makó - SZEOL
18.2019.03.10.vasárnap14:30Pécs - Iváncsa
18.2019.03.10.vasárnap14:30Szekszárd - Szeged
18.2019.03.10.vasárnap14:30Rákosmente KSK - Dunaújváros
18.2019.03.10.vasárnap14:30Taksony - Kozármisleny
18.2019.03.10.vasárnap14:30Dabas - Hódmezővásárhely
18.2019.03.10.vasárnap14:30Paks II - Kecskeméti TE
18.2019.03.10.vasárnap14:30Bp. Honvéd II - Szentlőrinc
17.2019.03.03.vasárnap14:30Kecskeméti TE - Dabas
17.2019.03.03.vasárnap14:30Hódmezővásárhely - Taksony
17.2019.03.03.vasárnap14:30Kozármisleny - Rákosmente KSK
17.2019.03.03.vasárnap14:30Dunaújváros - Szekszárd
17.2019.03.03.vasárnap14:30Szeged - Pécs
17.2019.03.03.vasárnap14:30Iváncsa - Makó
17.2019.03.03.vasárnap14:30SZEOL - Bp. Honvéd II
17.2019.03.03.vasárnap14:30Paks II - Szentlőrinc
16.2018.11.25.vasárnap13:00Szentlőrinc - SZEOL
16.2018.11.25.vasárnap13:00Makó - Szeged
16.2018.11.25.vasárnap13:00Pécs - Dunaújváros
16.2018.11.25.vasárnap13:00Szekszárd - Kozármisleny
16.2018.11.25.vasárnap13:00Rákosmente KSK - Hódmezővásárhely
16.2018.11.25.vasárnap13:00Taksony - Kecskeméti TE
16.2018.11.25.vasárnap13:00Bp. Honvéd II - Iváncsa
16.2018.11.25.vasárnap13:00Dabas - Paks II
15.2018.11.17.szombat13:00SZEOL - Iváncsa
15.2018.11.17.szombat13:00Taksony - Paks II
15.2018.11.17.szombat13:00Rákosmente KSK - Kecskeméti TE
15.2018.11.17.szombat13:00Szekszárd - Hódmezővásárhely
15.2018.11.17.szombat13:00Pécs - Kozármisleny
15.2018.11.17.szombat13:00Makó - Dunaújváros
15.2018.11.17.szombat13:00Bp. Honvéd II - Szeged
15.2018.11.17.szombat13:00Szentlőrinc - Dabas
14.2018.11.11.vasárnap16:00Dunaújváros - Bp. Honvéd II
14.2018.11.11.vasárnap13:30Iváncsa - Szentlőrinc
14.2018.11.11.vasárnap13:30Szeged - SZEOL
14.2018.11.11.vasárnap13:30Kozármisleny - Makó
14.2018.11.11.vasárnap13:30Hódmezővásárhely - Pécs
14.2018.11.11.vasárnap13:30Kecskeméti TE - Szekszárd
14.2018.11.11.vasárnap13:30Paks II - Rákosmente KSK
14.2018.11.11.vasárnap13:30Dabas - Taksony
13.2018.11.04.vasárnap13:30Iváncsa - Szeged
13.2018.11.04.vasárnap13:30Rákosmente KSK - Dabas
13.2018.11.04.vasárnap13:30Pécs - Kecskeméti TE
13.2018.11.04.vasárnap13:30Makó - Hódmezővásárhely
13.2018.11.04.vasárnap13:30Szentlőrinc - Taksony
13.2018.11.04.vasárnap13:30SZEOL - Dunaújváros
13.2018.11.04.vasárnap13:30Szekszárd - Paks II
13.2018.11.04.vasárnap13:30Bp. Honvéd II - Kozármisleny
12.2018.10.28.vasárnap18:00Dunaújváros - Iváncsa
12.2018.10.28.vasárnap13:30Szeged - Szentlőrinc
12.2018.10.28.vasárnap13:30Kozármisleny - SZEOL
12.2018.10.28.vasárnap13:30Kecskeméti TE - Makó
12.2018.10.28.vasárnap13:30Taksony - Rákosmente KSK
12.2018.10.28.vasárnap13:30Hódmezővásárhely - Bp. Honvéd II
12.2018.10.28.vasárnap13:30Paks II - Pécs
12.2018.10.28.vasárnap13:30Dabas - Szekszárd
11.2018.10.21.vasárnap14:00Iváncsa - Kozármisleny
11.2018.10.21.vasárnap14:00Szeged - Dunaújváros
11.2018.10.21.vasárnap14:00Szekszárd - Taksony
11.2018.10.21.vasárnap14:00Pécs - Dabas
11.2018.10.21.vasárnap14:00Szentlőrinc - Rákosmente KSK
11.2018.10.21.vasárnap14:00SZEOL - Hódmezővásárhely
11.2018.10.21.vasárnap14:00Makó - Paks II
11.2018.10.21.vasárnap14:00Bp. Honvéd II - Kecskeméti TE
10.2018.10.14.vasárnap18:00Dunaújváros - Szentlőrinc
10.2018.10.14.vasárnap14:30Kozármisleny - Szeged
10.2018.10.14.vasárnap14:30Hódmezővásárhely - Iváncsa
10.2018.10.14.vasárnap14:30Kecskeméti TE - SZEOL
10.2018.10.14.vasárnap14:30Taksony - Pécs
10.2018.10.14.vasárnap14:30Rákosmente KSK - Szekszárd
10.2018.10.14.vasárnap14:30Paks II - Bp. Honvéd II
10.2018.10.14.vasárnap14:30Dabas - Makó
9.2018.10.07.vasárnap18:00Dunaújváros - Kozármisleny
9.2018.10.07.vasárnap14:30Iváncsa - Kecskeméti TE
9.2018.10.07.vasárnap14:30Szeged - Hódmezővásárhely
9.2018.10.07.vasárnap14:30Pécs - Rákosmente KSK
9.2018.10.07.vasárnap14:30Makó - Taksony
9.2018.10.07.vasárnap14:30Szentlőrinc - Szekszárd
9.2018.10.07.vasárnap14:30SZEOL - Paks II
9.2018.10.07.vasárnap14:30Bp. Honvéd II - Dabas
8.2018.09.30.vasárnap15:30Kozármisleny - Szentlőrinc
8.2018.09.30.vasárnap15:30Hódmezővásárhely - Dunaújváros
8.2018.09.30.vasárnap15:30Kecskeméti TE - Szeged
8.2018.09.30.vasárnap15:30Rákosmente KSK - Makó
8.2018.09.30.vasárnap15:30Szekszárd - Pécs
8.2018.09.30.vasárnap15:30Paks II - Iváncsa
8.2018.09.30.vasárnap15:30Dabas - SZEOL
8.2018.09.30.vasárnap15:30Taksony - Bp. Honvéd II
7.2018.09.16.vasárnap18:00Dunaújváros - Kecskeméti TE
7.2018.09.16.vasárnap15:30Iváncsa - Dabas
7.2018.09.16.vasárnap15:30Kozármisleny - Hódmezővásárhely
7.2018.09.16.vasárnap15:30Makó - Szekszárd
7.2018.09.16.vasárnap15:30Szentlőrinc - Pécs
7.2018.09.16.vasárnap15:30SZEOL - Taksony
7.2018.09.16.vasárnap15:30Szeged - Paks II
7.2018.09.16.vasárnap15:30Bp. Honvéd II - Rákosmente KSK
6.2018.09.09.vasárnap16:00Hódmezővásárhely - Szentlőrinc
6.2018.09.09.vasárnap16:00Kecskeméti TE - Kozármisleny
6.2018.09.09.vasárnap16:00Paks II - Dunaújváros
6.2018.09.09.vasárnap16:00Dabas - Szeged
6.2018.09.09.vasárnap16:00Taksony - Iváncsa
6.2018.09.09.vasárnap16:00Rákosmente KSK - SZEOL
6.2018.09.09.vasárnap16:00Szekszárd - Bp. Honvéd II
6.2018.09.09.vasárnap16:00Pécs - Makó
5.2018.09.02.vasárnap18:00Dunaújváros - Dabas
5.2018.09.02.vasárnap16:00Iváncsa - Rákosmente KSK
5.2018.09.02.vasárnap16:00Szeged - Taksony
5.2018.09.02.vasárnap16:00Hódmezővásárhely - Kecskeméti TE
5.2018.09.02.vasárnap16:00Szentlőrinc - Makó
5.2018.09.02.vasárnap16:00SZEOL - Szekszárd
5.2018.09.02.vasárnap16:00Kozármisleny - Paks II
5.2018.09.02.vasárnap16:00Bp. Honvéd II - Pécs
4.2018.08.26.vasárnap17:00Paks II - Hódmezővásárhely
4.2018.08.26.vasárnap17:00Dabas - Kozármisleny
4.2018.08.26.vasárnap17:00Makó - Bp. Honvéd II
4.2018.08.25.szombat17:00Kecskeméti TE - Szentlőrinc
4.2018.08.25.szombat17:00Taksony - Dunaújváros
4.2018.08.25.szombat17:00Rákosmente KSK - Szeged
4.2018.08.25.szombat17:00Szekszárd - Iváncsa
4.2018.08.25.szombat17:00Pécs - SZEOL
3.2018.08.19.vasárnap17:00SZEOL - Makó
3.2018.08.19.vasárnap17:00Kecskeméti TE - Paks II
3.2018.08.19.vasárnap17:00Szentlőrinc - Bp. Honvéd II
3.2018.08.18.szombat19:00Dunaújváros - Rákosmente KSK
3.2018.08.18.szombat17:00Iváncsa - Pécs
3.2018.08.18.szombat17:00Szeged - Szekszárd
3.2018.08.18.szombat17:00Kozármisleny - Taksony
3.2018.08.18.szombat17:00Hódmezővásárhely - Dabas
2.2018.08.12.vasárnap17:00Dabas - Kecskeméti TE
2.2018.08.12.vasárnap17:00Bp. Honvéd II - SZEOL
2.2018.08.12.vasárnap17:00Szentlőrinc - Paks II
2.2018.08.11.szombat17:00Taksony - Hódmezővásárhely
2.2018.08.11.szombat17:00Rákosmente KSK - Kozármisleny
2.2018.08.11.szombat17:00Szekszárd - Dunaújváros
2.2018.08.11.szombat17:00Pécs - Szeged
2.2018.08.11.szombat17:00Makó - Iváncsa
1.2018.08.05.vasárnap17:00SZEOL - Szentlőrinc
1.2018.08.05.vasárnap17:00Iváncsa - Bp. Honvéd II
1.2018.08.05.vasárnap17:00Paks II - Dabas
1.2018.08.04.szombat19:00Dunaújváros - Pécs
1.2018.08.04.szombat17:00Szeged - Makó
1.2018.08.04.szombat17:00Kozármisleny - Szekszárd
1.2018.08.04.szombat17:00Hódmezővásárhely - Rákosmente KSK
1.2018.08.04.szombat17:00Kecskeméti TE - Taksony
Összes oldal: 9db, aktuális: 1.
1 | 2 | 3 | Következő | Utolsó