Szeged 1899

esemény:

Merkantil Bank NB II 2021/22

időpont:

2021. 09. 26. vasárnap, 17:00

csapatok:

Szeged

x

Soroksár

hátralévő idő:

Mit szeretnének drukkereink a Szeged-CSGA 9. NB II-es idénye alatt (2021-22) ?!

Tíz év után is maradjon még Adem Kapics és külföldi holdudvara!!
Helyezzék új alapokra a klub vezetését magyar sportigazgatóval!!
Szegedi és környékbeli kötődésű, egykori legendák kellenek!!:
email:
szeged1899@freemail.hu vagy gyvitos@freemail.hu
telefon:
Vitos György, Főszerkesztő: +36/70-264-1595
figyelmeztetés:
copyright 2012. Vitos György, szeged2011.eu; majd szeged1899.hu. Az itt található írott, képi anyagok csak a forrás megjelölésével, internetes felhasználás esetén élő hivatkozás elhelyezésével használhatóak fel!

#

csapat

M

GY

D

V

LG

KG

GK

pont

01.Szombathelyi Haladás853092718
02.Vasas8521178917
03.Kecskeméti TE8521168817
04.Nyíregyháza85211912717
05.Diósgyőri VTK8431149515
06.Dorogi FC8413910-113
07.Szentlőrinc8260117412
08.Budafoki MTE83231410411
09. Szeged 83231064 11
10.Szolnoki MÁV73221213-111
11.ETO FC Győr82511310311
12.Pécsi MFC823379-29
13.Soroksár SC82331316-39
14.BFC Siófok81618809
15.FC Ajka8224712-58
16.Budaörs81441018-86
17.Aqvital FC Csákvár7124610-45
18.III. Kerületi TVE8125516-115
19.Békéscsaba 1912 Előre8035915-63
20.Tiszakécskei LC8026817-92


MOL Magyar Kupa 2021/22

forduló

dátum

#

csapatok

3.2021.09.18.szombat15:00Kelen SC - Szeged

Merkantil Bank NB II 2021/22

forduló

dátum

#

csapatok

20.2021.12.12.vasárnap17:00Szeged - Békéscsaba
20.2021.12.12.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Pécs
20.2021.12.12.vasárnap17:00Ajka - Vasas
20.2021.12.12.vasárnap17:00Diósgyőr - Csákvár
20.2021.12.12.vasárnap13:00Budafok - III. Kerületi TVE
20.2021.12.12.vasárnap13:00Dorog - Nyíregyháza
20.2021.12.12.vasárnap13:00Tiszakécske - ETO FC Győr
20.2021.12.12.vasárnap13:00Szentlőrinc - Szolnok
20.2021.12.12.vasárnap13:00Budaörs - Kecskemét
20.2021.12.12.vasárnap13:00Soroksár - Siófok
19.2021.12.05.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Szolnok
19.2021.12.05.vasárnap17:00Szeged - Nyíregyháza
19.2021.12.05.vasárnap17:00Budafok - Diósgyőr
19.2021.12.05.vasárnap13:00III. Kerületi TVE - Békéscsaba
19.2021.12.05.vasárnap13:00Soroksár - Vasas
19.2021.12.05.vasárnap13:00Budaörs - Siófok
19.2021.12.05.vasárnap13:00Szentlőrinc - Kecskemét
19.2021.12.05.vasárnap13:00Tiszakécske - Pécs
19.2021.12.05.vasárnap13:00Dorog - ETO FC Győr
19.2021.12.05.vasárnap13:00Ajka - Csákvár
18.2021.11.28.vasárnap17:00Békéscsaba - Budafok
18.2021.11.28.vasárnap17:00ETO FC Győr - Szeged
18.2021.11.28.vasárnap17:00Pécs - Dorog
18.2021.11.28.vasárnap17:00Vasas - Budaörs
18.2021.11.28.vasárnap17:00Csákvár - Soroksár
18.2021.11.28.vasárnap17:00Diósgyőr - Ajka
18.2021.11.28.vasárnap13:00Nyíregyháza - III. Kerületi TVE
18.2021.11.28.vasárnap13:00Szolnok - Tiszakécske
18.2021.11.28.vasárnap13:00Kecskemét - Szombathelyi Haladás
18.2021.11.28.vasárnap13:00Siófok - Szentlőrinc
17.2021.11.24.szerda18:00Békéscsaba - Nyíregyháza
17.2021.11.24.szerda18:00Szombathelyi Haladás - Siófok
17.2021.11.24.szerda18:00Tiszakécske - Kecskemét
17.2021.11.24.szerda18:00Szeged - Pécs
17.2021.11.24.szerda18:00Budafok - Ajka
17.2021.11.24.szerda13:00III. Kerületi TVE - ETO FC Győr
17.2021.11.24.szerda13:00Soroksár - Diósgyőr
17.2021.11.24.szerda13:00Budaörs - Csákvár
17.2021.11.24.szerda13:00Szentlőrinc - Vasas
17.2021.11.24.szerda13:00Dorog - Szolnok
16.2021.11.21.vasárnap17:00Pécs - III. Kerületi TVE
16.2021.11.21.vasárnap17:00Vasas - Szombathelyi Haladás
16.2021.11.21.vasárnap17:00Csákvár - Szentlőrinc
16.2021.11.21.vasárnap17:00Diósgyőr - Budaörs
16.2021.11.21.vasárnap17:00Ajka - Soroksár
16.2021.11.21.vasárnap13:00Nyíregyháza - Budafok
16.2021.11.21.vasárnap13:00ETO FC Győr - Békéscsaba
16.2021.11.21.vasárnap13:00Szolnok - Szeged
16.2021.11.21.vasárnap13:00Kecskemét - Dorog
16.2021.11.21.vasárnap13:00Siófok - Tiszakécske
15.2021.11.07.vasárnap19:30TV: M4 SportBékéscsaba - Pécs
15.2021.11.07.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Csákvár
15.2021.11.07.vasárnap17:00Szeged - Kecskemét
15.2021.11.07.vasárnap13:00III. Kerületi TVE - Szolnok
15.2021.11.07.vasárnap13:00Nyíregyháza - ETO FC Győr
15.2021.11.07.vasárnap13:00Budaörs - Ajka
15.2021.11.07.vasárnap13:00Szentlőrinc - Diósgyőr
15.2021.11.07.vasárnap13:00Tiszakécske - Vasas
15.2021.11.07.vasárnap13:00Dorog - Siófok
15.2021.11.07.vasárnap13:00Budafok - Soroksár
14.2021.11.01.hétfő20:00TV: M4 SportDiósgyőr - Szombathelyi Haladás
14.2021.10.31.vasárnap17:00ETO FC Győr - Budafok
14.2021.10.31.vasárnap17:00Pécs - Nyíregyháza
14.2021.10.31.vasárnap17:00Szolnok - Békéscsaba
14.2021.10.31.vasárnap17:00Vasas - Dorog
14.2021.10.31.vasárnap17:00Csákvár - Tiszakécske
14.2021.10.31.vasárnap17:00Ajka - Szentlőrinc
14.2021.10.31.vasárnap13:00Kecskemét - III. Kerületi TVE
14.2021.10.31.vasárnap13:00Siófok - Szeged
14.2021.10.31.vasárnap13:00Soroksár - Budaörs
13.2021.10.24.vasárnap17:00Békéscsaba - Kecskemét
13.2021.10.24.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Ajka
13.2021.10.24.vasárnap17:00Szeged - Vasas
13.2021.10.24.vasárnap13:00III. Kerületi TVE - Siófok
13.2021.10.24.vasárnap13:00Nyíregyháza - Szolnok
13.2021.10.24.vasárnap13:00ETO FC Győr - Pécs
13.2021.10.24.vasárnap13:00Szentlőrinc - Soroksár
13.2021.10.24.vasárnap13:00Tiszakécske - Diósgyőr
13.2021.10.24.vasárnap13:00Dorog - Csákvár
13.2021.10.24.vasárnap13:00Budafok - Budaörs
6.2021.10.20.szerda18:00Csákvár - Szolnok
12.2021.10.18.hétfő17:00TV: M4 SportVasas - III. Kerületi TVE
12.2021.10.17.vasárnap17:00Pécs - Budafok
12.2021.10.17.vasárnap17:00Szolnok - ETO FC Győr
12.2021.10.17.vasárnap17:00Csákvár - Szeged
12.2021.10.17.vasárnap17:00Diósgyőr - Dorog
12.2021.10.17.vasárnap17:00Ajka - Tiszakécske
12.2021.10.17.vasárnap13:00Kecskemét - Nyíregyháza
12.2021.10.17.vasárnap13:00Siófok - Békéscsaba
12.2021.10.17.vasárnap13:00Soroksár - Szombathelyi Haladás
12.2021.10.17.vasárnap13:00Budaörs - Szentlőrinc
11.2021.10.03.vasárnap17:00Békéscsaba - Vasas
11.2021.10.03.vasárnap17:00ETO FC Győr - Kecskemét
11.2021.10.03.vasárnap17:00Pécs - Szolnok
11.2021.10.03.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Budaörs
11.2021.10.03.vasárnap17:00Tiszakécske - Soroksár
11.2021.10.03.vasárnap17:00Szeged - Diósgyőr
11.2021.10.03.vasárnap15:00III. Kerületi TVE - Csákvár
11.2021.10.03.vasárnap15:00Nyíregyháza - Siófok
11.2021.10.03.vasárnap15:00Dorog - Ajka
11.2021.10.03.vasárnap15:00Budafok - Szentlőrinc
10.2021.09.29.szerda18:00Szolnok - Budafok
10.2021.09.29.szerda18:00Kecskemét - Pécs
10.2021.09.29.szerda18:00Siófok - ETO FC Győr
10.2021.09.29.szerda18:00Vasas - Nyíregyháza
10.2021.09.29.szerda18:00Csákvár - Békéscsaba
10.2021.09.29.szerda18:00Diósgyőr - III. Kerületi TVE
10.2021.09.29.szerda18:00Ajka - Szeged
10.2021.09.29.szerda16:00Soroksár - Dorog
10.2021.09.29.szerda16:00Budaörs - Tiszakécske
10.2021.09.29.szerda16:00Szentlőrinc - Szombathelyi Haladás
9.2021.09.26.vasárnap19:30TV: M4 SportETO FC Győr - Vasas (ma)
9.2021.09.26.vasárnap17:00Békéscsaba - Diósgyőr (ma)
9.2021.09.26.vasárnap17:00Pécs - Siófok (ma)
9.2021.09.26.vasárnap17:00Szolnok - Kecskemét (ma)
9.2021.09.26.vasárnap17:00Tiszakécske - Szentlőrinc (ma)
9.2021.09.26.vasárnap17:00Szeged - Soroksár (ma!)
9.2021.09.26.vasárnap17:00Budafok - Szombathelyi Haladás (ma)
9.2021.09.26.vasárnap16:00III. Kerületi TVE - Ajka (ma)
9.2021.09.26.vasárnap16:00Nyíregyháza - Csákvár (ma)
9.2021.09.26.vasárnap16:00Dorog - Budaörs (ma)
8.2021.09.15.szerda18:00Kecskemét - Budafok
8.2021.09.15.szerda18:00Siófok - Szolnok
8.2021.09.15.szerda18:00Csákvár - ETO FC Győr
8.2021.09.15.szerda18:00Diósgyőr - Nyíregyháza
8.2021.09.15.szerda18:00Ajka - Békéscsaba
8.2021.09.15.szerda18:00Szombathelyi Haladás - Tiszakécske
8.2021.09.15.szerda17:00TV: M4 SportVasas - Pécs
8.2021.09.15.szerda16:00Soroksár - III. Kerületi TVE
8.2021.09.15.szerda16:00Budaörs - Szeged
8.2021.09.15.szerda16:00Szentlőrinc - Dorog
7.2021.09.12.vasárnap20:00TV: M4 SportETO FC Győr - Diósgyőr
7.2021.09.12.vasárnap17:00Békéscsaba - Soroksár
7.2021.09.12.vasárnap17:00Pécs - Csákvár
7.2021.09.12.vasárnap17:00Szolnok - Vasas
7.2021.09.12.vasárnap17:00Kecskemét - Siófok
7.2021.09.12.vasárnap17:00Szeged - Szentlőrinc
7.2021.09.12.vasárnap16:00III. Kerületi TVE - Budaörs
7.2021.09.12.vasárnap16:00Nyíregyháza - Ajka
7.2021.09.12.vasárnap16:00Dorog - Szombathelyi Haladás
7.2021.09.12.vasárnap16:00Budafok - Tiszakécske
6.2021.08.29.vasárnap19:00Siófok - Budafok
6.2021.08.29.vasárnap19:00Vasas - Kecskemét
6.2021.08.29.vasárnap19:00Ajka - ETO FC Győr
6.2021.08.29.vasárnap19:00Szombathelyi Haladás - Szeged
6.2021.08.29.vasárnap19:00Tiszakécske - Dorog
6.2021.08.29.vasárnap17:30Soroksár - Nyíregyháza
6.2021.08.29.vasárnap17:30Budaörs - Békéscsaba
6.2021.08.29.vasárnap17:30Szentlőrinc - III. Kerületi TVE
6.2021.08.29.vasárnap15:00TV: M4 Sport+Diósgyőr - Pécs
5.2021.08.23.hétfő20:00TV: M4 SportSzolnok - Diósgyőr
5.2021.08.22.vasárnap19:00Békéscsaba - Szentlőrinc
5.2021.08.22.vasárnap19:00ETO FC Győr - Soroksár
5.2021.08.22.vasárnap19:00Pécs - Ajka
5.2021.08.22.vasárnap19:00Kecskemét - Csákvár
5.2021.08.22.vasárnap19:00Siófok - Vasas
5.2021.08.22.vasárnap19:00Szeged - Tiszakécske
5.2021.08.22.vasárnap17:30III. Kerületi TVE - Szombathelyi Haladás
5.2021.08.22.vasárnap17:30Nyíregyháza - Budaörs
5.2021.08.22.vasárnap17:30Budafok - Dorog
4.2021.08.18.szerda19:00Diósgyőr - Kecskemét
4.2021.08.18.szerda19:00Ajka - Szolnok
4.2021.08.18.szerda19:00Szombathelyi Haladás - Békéscsaba
4.2021.08.18.szerda19:00Tiszakécske - III. Kerületi TVE
4.2021.08.18.szerda18:00TV: M4 SportVasas - Budafok
4.2021.08.18.szerda17:30Csákvár - Siófok
4.2021.08.18.szerda17:30Soroksár - Pécs
4.2021.08.18.szerda17:30Budaörs - ETO FC Győr
4.2021.08.18.szerda17:30Szentlőrinc - Nyíregyháza
4.2021.08.18.szerda17:30Dorog - Szeged
3.2021.08.15.vasárnap19:00Békéscsaba - Tiszakécske
3.2021.08.15.vasárnap19:00ETO FC Győr - Szentlőrinc
3.2021.08.15.vasárnap19:00Pécs - Budaörs
3.2021.08.15.vasárnap19:00Szolnok - Soroksár
3.2021.08.15.vasárnap19:00Kecskemét - Ajka
3.2021.08.15.vasárnap19:00Siófok - Diósgyőr
3.2021.08.15.vasárnap19:00Vasas - Csákvár
3.2021.08.15.vasárnap17:30III. Kerületi TVE - Dorog
3.2021.08.15.vasárnap17:30Nyíregyháza - Szombathelyi Haladás
3.2021.08.15.vasárnap15:30TV: M4 SportBudafok - Szeged
2.2021.08.09.hétfő20:00TV: M4 SportDiósgyőr - Vasas
2.2021.08.08.vasárnap19:00Ajka - Siófok
2.2021.08.08.vasárnap19:00Kecskemét - Soroksár
2.2021.08.08.vasárnap19:00Szombathelyi Haladás - ETO FC Győr
2.2021.08.08.vasárnap19:00Tiszakécske - Nyíregyháza
2.2021.08.08.vasárnap19:00Szeged - III. Kerületi TVE
2.2021.08.08.vasárnap19:00Budafok - Csákvár
2.2021.08.08.vasárnap17:30Budaörs - Szolnok
2.2021.08.08.vasárnap17:30Szentlőrinc - Pécs
2.2021.08.08.vasárnap17:30Dorog - Békéscsaba
1.2021.08.02.hétfő20:00Pécs - Szombathelyi Haladás
1.2021.08.01.vasárnap19:00ETO FC Győr - Tiszakécske
1.2021.08.01.vasárnap19:00Szolnok - Szentlőrinc
1.2021.08.01.vasárnap19:00Kecskemét - Budaörs
1.2021.08.01.vasárnap19:00Siófok - Soroksár
1.2021.08.01.vasárnap19:00Vasas - Ajka
1.2021.08.01.vasárnap19:00Békéscsaba - Szeged
1.2021.08.01.vasárnap17:30III. Kerületi TVE - Budafok
1.2021.08.01.vasárnap17:30Nyíregyháza - Dorog
1.2021.08.01.vasárnap17:30Csákvár - Diósgyőr

MOL Magyar Kupa 2020/21

forduló

dátum

#

csapatok

7.2020.10.28.szerda12:30III. Kerületi TVE - Szeged
6.2020.10.07.szerda14:00VLS Veszprém - Szeged
Összes oldal: 10db, aktuális: 1.
1 | 2 | 3 | Következő | Utolsó