Szeged 1899

esemény:

Merkantil Bank NB II 2019/20

időpont:

2019. 08. 04. vasárnap, 17:30

csapatok:

Szeged

x

Budafok

hátralévő idő:

Mi várható a Szeged-GA hetedik NB II-es idényében (2019-20)?!

Előttünk a kaposvári példa: újoncként is feljutás az NB I-be!
A 20-as NB II élcsoportjában végzünk!
Csak a középmezőny, semmi más!
Legalább a 17. hely, így sikerül a bentmaradás!
Az utolsók közt végzünk, harmadszor zuhan ki a Kapics-alakulat..
email:
szeged1899@freemail.hu vagy gyvitos@freemail.hu
telefon:
Vitos György, Főszerkesztő: +36/70-264-1595
figyelmeztetés:
copyright 2015. Vitos György, szeged2011.eu; majd szeged1899.hu ...Az itt található írott, képi anyagok csak a forrás megjelölésével, internetes felhasználás esetén élő hivatkozás elhelyezésével használhatóak fel!!

#

csapat

M

GY

D

V

LG

KG

GK

pont

01.Szombathelyi Haladás00000000
02.Békéscsaba00000000
03.BFC Siófok00000000
04.Budafoki MTE00000000
05.Budaörs00000000
06.Dorogi FC00000000
07.Tiszakécskei LC00000000
08.FC Ajka00000000
09.Vasas FC00000000
10.Balmazújváros00000000
11.Csákvár00000000
12.Vác FC00000000
13.Szolnoki MÁV00000000
14.Gyirmót FC Győr00000000
15.Kazincbarcika00000000
16.MTK Budapest00000000
17.Nyíregyháza00000000
18.Soroksár SC00000000
19. Szeged 0000000 0
20.ETO FC Győr00000000


Merkantil Bank NB II 2016/17

forduló

dátum

#

csapatok

38.2017.06.04.vasárnap18:00Soroksár SC - Szolnoki MÁV
38.2017.06.04.vasárnap18:00Mosonmagyaróvári TE - Vác FC
38.2017.06.04.vasárnap18:00BFC Siófok - Csákvár
38.2017.06.04.vasárnap18:00Nyíregyháza - Cigándi FC
38.2017.06.04.vasárnap18:00Dorogi FC - SZEOL SC
38.2017.06.04.vasárnap18:00Szeged 2011 - Békéscsaba
38.2017.06.04.vasárnap18:00Ceglédi VSE - Soproni VSE
38.2017.06.04.vasárnap18:00Balmazújváros - Kisvárda
38.2017.06.04.vasárnap18:00Budaörs - Puskás Akadémia
38.2017.06.04.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - Kozármisleny
37.2017.05.28.vasárnap18:00Kozármisleny - Soroksár SC
37.2017.05.28.vasárnap18:00Szolnoki MÁV - Budaörs
37.2017.05.28.vasárnap18:00Puskás Akadémia - Balmazújváros
37.2017.05.28.vasárnap18:00Kisvárda - Ceglédi VSE
37.2017.05.28.vasárnap18:00Soproni VSE - Szeged 2011
37.2017.05.28.vasárnap18:00Békéscsaba - Dorogi FC
37.2017.05.28.vasárnap18:00SZEOL SC - Nyíregyháza
37.2017.05.28.vasárnap18:00Cigándi FC - BFC Siófok
37.2017.05.28.vasárnap18:00Csákvár - Mosonmagyaróvári TE
37.2017.05.28.vasárnap18:00Vác FC - Zalaegerszegi TE
36.2017.05.21.vasárnap18:00Balmazújváros - Szolnoki MÁV
36.2017.05.21.vasárnap18:00Budaörs - Soroksár SC
36.2017.05.21.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - Csákvár
36.2017.05.21.vasárnap18:00Mosonmagyaróvári TE - Cigándi FC
36.2017.05.21.vasárnap18:00BFC Siófok - SZEOL SC
36.2017.05.21.vasárnap18:00Nyíregyháza - Békéscsaba
36.2017.05.21.vasárnap18:00Dorogi FC - Soproni VSE
36.2017.05.21.vasárnap18:00Szeged 2011 - Kisvárda
36.2017.05.21.vasárnap18:00Ceglédi VSE - Puskás Akadémia
36.2017.05.21.vasárnap18:00Vác FC - Kozármisleny
33.2017.05.17.szerda17:30Soroksár SC - Szeged 2011
35.2017.05.14.vasárnap18:00Soproni VSE - Nyíregyháza
35.2017.05.14.vasárnap18:00Puskás Akadémia - Szeged 2011
35.2017.05.14.vasárnap18:00Szolnoki MÁV - Ceglédi VSE
35.2017.05.14.vasárnap18:00Csákvár - Vác FC
35.2017.05.14.vasárnap17:30Kozármisleny - Budaörs
35.2017.05.14.vasárnap17:30Soroksár SC - Balmazújváros
35.2017.05.14.vasárnap17:30Kisvárda - Dorogi FC
35.2017.05.14.vasárnap17:30Békéscsaba - BFC Siófok
35.2017.05.14.vasárnap17:30Cigándi FC - Zalaegerszegi TE
35.2017.05.14.vasárnap17:30SZEOL SC - Mosonmagyaróvári TE
34.2017.05.07.vasárnap18:00Balmazújváros - Budaörs
34.2017.05.07.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - SZEOL SC
34.2017.05.07.vasárnap18:00BFC Siófok - Soproni VSE
34.2017.05.07.vasárnap18:00Nyíregyháza - Kisvárda
34.2017.05.07.vasárnap18:00Csákvár - Kozármisleny
34.2017.05.07.vasárnap17:30Szeged 2011 - Szolnoki MÁV
34.2017.05.07.vasárnap17:30Ceglédi VSE - Soroksár SC
34.2017.05.07.vasárnap17:30Vác FC - Cigándi FC
34.2017.05.07.vasárnap17:30Mosonmagyaróvári TE - Békéscsaba
34.2017.05.07.vasárnap17:30Dorogi FC - Puskás Akadémia
33.2017.05.03.szerda18:00Szolnoki MÁV - Dorogi FC
33.2017.05.03.szerda18:00Puskás Akadémia - Nyíregyháza
33.2017.05.03.szerda18:00Soproni VSE - Mosonmagyaróvári TE
33.2017.05.03.szerda17:30Kozármisleny - Balmazújváros
33.2017.05.03.szerda17:30Budaörs - Ceglédi VSE
33.2017.05.03.szerda17:30Kisvárda - BFC Siófok
33.2017.05.03.szerda17:30Békéscsaba - Zalaegerszegi TE
33.2017.05.03.szerda17:30SZEOL SC - Vác FC
33.2017.05.03.szerda17:30Cigándi FC - Csákvár
32.2017.04.30.vasárnap19:00BFC Siófok - Puskás Akadémia
32.2017.04.30.vasárnap18:00Csákvár - SZEOL SC
32.2017.04.30.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - Soproni VSE
32.2017.04.30.vasárnap17:00Nyíregyháza - Szolnoki MÁV
32.2017.04.30.vasárnap17:00Dorogi FC - Soroksár SC
32.2017.04.30.vasárnap17:00Szeged 2011 - Budaörs
32.2017.04.30.vasárnap17:00Ceglédi VSE - Balmazújváros
32.2017.04.30.vasárnap17:00Vác FC - Békéscsaba
32.2017.04.30.vasárnap17:00Mosonmagyaróvári TE - Kisvárda
32.2017.04.30.vasárnap17:00Cigándi FC - Kozármisleny
31.2017.04.23.vasárnap18:00Balmazújváros - Szeged 2011
31.2017.04.23.vasárnap18:00Soproni VSE - Vác FC
31.2017.04.23.vasárnap17:00Kozármisleny - Ceglédi VSE
31.2017.04.23.vasárnap17:00Budaörs - Dorogi FC
31.2017.04.23.vasárnap17:00Soroksár SC - Nyíregyháza
31.2017.04.23.vasárnap17:00Szolnoki MÁV - BFC Siófok
31.2017.04.23.vasárnap17:00Kisvárda - Zalaegerszegi TE
31.2017.04.23.vasárnap17:00Békéscsaba - Csákvár
31.2017.04.23.vasárnap17:00SZEOL SC - Cigándi FC
31.2017.04.23.vasárnap15:00Puskás Akadémia - Mosonmagyaróvári TE
30.2017.04.16.vasárnap18:00Csákvár - Soproni VSE
30.2017.04.16.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - Puskás Akadémia
30.2017.04.16.vasárnap16:30Mosonmagyaróvári TE - Szolnoki MÁV
30.2017.04.16.vasárnap16:30BFC Siófok - Soroksár SC
30.2017.04.16.vasárnap16:30Nyíregyháza - Budaörs
30.2017.04.16.vasárnap16:30Dorogi FC - Balmazújváros
30.2017.04.16.vasárnap16:30Szeged 2011 - Ceglédi VSE
30.2017.04.16.vasárnap16:30Cigándi FC - Békéscsaba
30.2017.04.16.vasárnap16:30SZEOL SC - Kozármisleny
30.2017.04.16.vasárnap13:30Vác FC - Kisvárda
29.2017.04.12.szerda18:00Balmazújváros - Nyíregyháza
29.2017.04.12.szerda18:00Puskás Akadémia - Vác FC
29.2017.04.12.szerda18:00Soproni VSE - Cigándi FC
29.2017.04.12.szerda16:30Kozármisleny - Szeged 2011
29.2017.04.12.szerda16:30Ceglédi VSE - Dorogi FC
29.2017.04.12.szerda16:30Budaörs - BFC Siófok
29.2017.04.12.szerda16:30Soroksár SC - Mosonmagyaróvári TE
29.2017.04.12.szerda16:30Szolnoki MÁV - Zalaegerszegi TE
29.2017.04.12.szerda16:30Kisvárda - Csákvár
29.2017.04.12.szerda16:30Békéscsaba - SZEOL SC
28.2017.04.09.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - Soroksár SC
28.2017.04.09.vasárnap18:00Csákvár - Puskás Akadémia
28.2017.04.09.vasárnap16:30Vác FC - Szolnoki MÁV
28.2017.04.09.vasárnap16:30Mosonmagyaróvári TE - Budaörs
28.2017.04.09.vasárnap16:30BFC Siófok - Balmazújváros
28.2017.04.09.vasárnap16:30Nyíregyháza - Ceglédi VSE
28.2017.04.09.vasárnap16:30Dorogi FC - Szeged 2011
28.2017.04.09.vasárnap16:30SZEOL SC - Soproni VSE
28.2017.04.09.vasárnap16:30Cigándi FC - Kisvárda
28.2017.04.09.vasárnap16:30Békéscsaba - Kozármisleny
27.2017.04.02.vasárnap18:00Balmazújváros - Mosonmagyaróvári TE
27.2017.04.02.vasárnap18:00Puskás Akadémia - Cigándi FC
27.2017.04.02.vasárnap18:00Soproni VSE - Békéscsaba
27.2017.04.02.vasárnap16:30Kozármisleny - Dorogi FC
27.2017.04.02.vasárnap16:30Szeged 2011 - Nyíregyháza
27.2017.04.02.vasárnap16:30Ceglédi VSE - BFC Siófok
27.2017.04.02.vasárnap16:30Budaörs - Zalaegerszegi TE
27.2017.04.02.vasárnap16:30Soroksár SC - Vác FC
27.2017.04.02.vasárnap16:30Szolnoki MÁV - Csákvár
27.2017.04.02.vasárnap16:30Kisvárda - SZEOL SC
21.2017.03.26.vasárnap17:00Balmazújváros - Békéscsaba
22.2017.03.24.péntek14:00Kisvárda - Szolnoki MÁV
26.2017.03.19.vasárnap17:00Csákvár - Soroksár SC
26.2017.03.19.vasárnap17:00Zalaegerszegi TE - Balmazújváros
26.2017.03.19.vasárnap17:00Soproni VSE - Kozármisleny
26.2017.03.19.vasárnap15:00Cigándi FC - Szolnoki MÁV
26.2017.03.19.vasárnap15:00Vác FC - Budaörs
26.2017.03.19.vasárnap15:00Mosonmagyaróvári TE - Ceglédi VSE
26.2017.03.19.vasárnap15:00BFC Siófok - Szeged 2011
26.2017.03.19.vasárnap15:00Nyíregyháza - Dorogi FC
26.2017.03.19.vasárnap15:00Békéscsaba - Kisvárda
26.2017.03.19.vasárnap15:00SZEOL SC - Puskás Akadémia
25.2017.03.16.csütörtök17:00Balmazújváros - Vác FC
25.2017.03.16.csütörtök17:00Puskás Akadémia - Békéscsaba
25.2017.03.16.csütörtök15:00Kozármisleny - Nyíregyháza
25.2017.03.16.csütörtök15:00Dorogi FC - BFC Siófok
25.2017.03.16.csütörtök15:00Szeged 2011 - Mosonmagyaróvári TE
25.2017.03.16.csütörtök15:00Ceglédi VSE - Zalaegerszegi TE
25.2017.03.16.csütörtök15:00Budaörs - Csákvár
25.2017.03.16.csütörtök15:00Soroksár SC - Cigándi FC
25.2017.03.16.csütörtök15:00Szolnoki MÁV - SZEOL SC
25.2017.03.16.csütörtök15:00Kisvárda - Soproni VSE
24.2017.03.12.vasárnap17:00Békéscsaba - Szolnoki MÁV
24.2017.03.12.vasárnap17:00Csákvár - Balmazújváros
24.2017.03.12.vasárnap17:00Zalaegerszegi TE - Szeged 2011
24.2017.03.12.vasárnap17:00Soproni VSE - Puskás Akadémia
24.2017.03.12.vasárnap14:30SZEOL SC - Soroksár SC
24.2017.03.12.vasárnap14:30Cigándi FC - Budaörs
24.2017.03.12.vasárnap14:30Vác FC - Ceglédi VSE
24.2017.03.12.vasárnap14:30Mosonmagyaróvári TE - Dorogi FC
24.2017.03.12.vasárnap14:30Kisvárda - Kozármisleny
24.2017.03.12.vasárnap12:30BFC Siófok - Nyíregyháza
23.2017.03.05.vasárnap17:00Balmazújváros - Cigándi FC
23.2017.03.05.vasárnap17:00Pusksás Akadémia - Kisvárda
23.2017.03.05.vasárnap14:30Kozármisleny - BFC Siófok
23.2017.03.05.vasárnap14:30Nyíregyháza - Mosonmagyaróvári TE
23.2017.03.05.vasárnap14:30Dorogi FC - Zalaegerszegi TE
23.2017.03.05.vasárnap14:30Szeged 2011 - Vác FC
23.2017.03.05.vasárnap14:30Ceglédi VSE - Csákvár
23.2017.03.05.vasárnap14:30Budaörs - SZEOL SC
23.2017.03.05.vasárnap14:30Soroksár SC - Békéscsaba
23.2017.03.05.vasárnap14:30Szolnoki MÁV - Soproni VSE
22.2017.02.26.vasárnap16:00Soproni VSE - Soroksár SC
22.2017.02.26.vasárnap16:00Békéscsaba - Budaörs
22.2017.02.26.vasárnap16:00Csákvár - Szeged 2011
22.2017.02.26.vasárnap16:00Zalaegerszegi TE - Nyíregyháza
22.2017.02.26.vasárnap16:00Pusksás Akadémia - Kozármisleny
22.2017.02.26.vasárnap14:00SZEOL SC - Balmazújváros
22.2017.02.26.vasárnap14:00Cigándi SE - Ceglédi VSE
22.2017.02.26.vasárnap14:00Mosonmagyaróvári TE - BFC Siófok
22.2017.02.25.szombat14:00Vác FC - Dorogi FC
21.2017.02.19.vasárnap14:00Szeged 2011 - Cigándi FC
21.2017.02.19.vasárnap14:00BFC Siófok - Zalaegerszegi TE
21.2017.02.19.vasárnap14:00Nyíregyháza - Vác FC
21.2017.02.19.vasárnap14:00Dorogi FC - Csákvár
21.2017.02.19.vasárnap14:00Ceglédi VSE - SZEOL SC
21.2017.02.19.vasárnap14:00Budaörs - Soproni VSE
21.2017.02.19.vasárnap14:00Soroksár SC - Kisvárda
21.2017.02.19.vasárnap14:00Szolnoki MÁV - Puskás Akadémia
21.2017.02.19.vasárnap14:00Mosonmagyaróvári TE - Kozármisleny
20.2016.12.11.vasárnap15:00Kozármisleny - Szolnoki MÁV
20.2016.12.11.vasárnap15:00Soproni VSE - Balmazújváros
20.2016.12.11.vasárnap15:00Csákvár - Nyíregyháza
20.2016.12.11.vasárnap15:00Zalaegerszegi TE - Mosonmagyaróvári TE
20.2016.12.11.vasárnap13:00Kisvárda - Budaörs
20.2016.12.11.vasárnap13:00Békéscsaba - Ceglédi VSE
20.2016.12.11.vasárnap13:00SZEOL SC - Szeged 2011
20.2016.12.11.vasárnap13:00Cigándi FC - Dorogi FC
20.2016.12.11.vasárnap13:00Vác FC - BFC Siófok
20.2016.12.11.vasárnap13:00Puskás Akadémia - Soroksár SC
19.2016.12.04.vasárnap15:00Csákvár - BFC Siófok
19.2016.12.04.vasárnap15:00Békéscsaba - Szeged 2011
19.2016.12.04.vasárnap15:00Soproni VSE - Ceglédi VSE
19.2016.12.04.vasárnap15:00Puskás Akadémia - Budaörs
19.2016.12.04.vasárnap15:00Kozármisleny - Zalaegerszegi TE
19.2016.12.04.vasárnap13:00Szolnoki MÁV - Soroksár SC
19.2016.12.04.vasárnap13:00Vác FC - Mosonmagyaróvári TE
19.2016.12.04.vasárnap13:00Cigándi FC - Nyíregyháza
19.2016.12.04.vasárnap13:00SZEOL SC - Dorogi FC
19.2016.12.04.vasárnap13:00Kisvárda - Balmazújváros
18.2016.11.27.vasárnap16:00Balmazújváros - Puskás Akadémia
18.2016.11.27.vasárnap16:00Zalaegerszegi TE - Vác FC
18.2016.11.27.vasárnap13:00Soroksár SC - Kozármisleny
18.2016.11.27.vasárnap13:00Budaörs - Szolnoki MÁV
18.2016.11.27.vasárnap13:00Ceglédi VSE - Kisvárda
18.2016.11.27.vasárnap13:00Szeged 2011 - Soproni VSE
18.2016.11.27.vasárnap13:00Dorogi FC - Békéscsaba
18.2016.11.27.vasárnap13:00Nyíregyháza - SZEOL SC
18.2016.11.27.vasárnap13:00BFC Siófok - Cigándi FC
18.2016.11.27.vasárnap13:00Mosonmagyaróvári TE - Csákvár
17.2016.11.20.vasárnap16:00Csákvár - Zalaegerszegi TE
17.2016.11.20.vasárnap16:00Soproni VSE - Dorogi FC
17.2016.11.20.vasárnap16:00Puskás Akadémia - Ceglédi VSE
17.2016.11.20.vasárnap16:00Kozármisleny - Vác FC
17.2016.11.20.vasárnap15:00Békéscsaba - Nyíregyháza
17.2016.11.20.vasárnap13:00Szolnoki MÁV - Balmazújváros
17.2016.11.20.vasárnap13:00Soroksár SC - Budaörs
17.2016.11.20.vasárnap13:00Cigándi FC - Mosonmagyaróvári TE
17.2016.11.20.vasárnap13:00SZEOL SC - BFC Siófok
17.2016.11.20.vasárnap13:00Kisvárda - Szeged 2011
16.2016.11.12.szombat16:00Balmazújváros - Soroksár SC
16.2016.11.06.vasárnap16:00Zalaegerszegi TE - Cigándi FC
16.2016.11.06.vasárnap13:30Budaörs - Kozármisleny
16.2016.11.06.vasárnap13:30Ceglédi VSE - Szolnoki MÁV
16.2016.11.06.vasárnap13:30Szeged 2011 - Puskás Akadémia
16.2016.11.06.vasárnap13:30Dorogi FC - Kisvárda
16.2016.11.06.vasárnap13:30Nyíregyháza - Soproni VSE
16.2016.11.06.vasárnap13:30BFC Siófok - Békéscsaba
16.2016.11.06.vasárnap13:30Mosonmagyaróvári TE - SZEOL SC
16.2016.11.06.vasárnap13:30Vác FC - Csákvár
15.2016.10.30.vasárnap17:00Szolnoki MÁV - Szeged 2011
15.2016.10.30.vasárnap17:00Békéscsaba - Mosonmagyaróvári TE
15.2016.10.30.vasárnap17:00Soproni VSE - BFC Siófok
15.2016.10.30.vasárnap17:00Puskás Akadémia - Dorogi FC
15.2016.10.30.vasárnap17:00Kozármisleny - Csákvár
15.2016.10.30.vasárnap13:30Soroksár SC - Ceglédi VSE
15.2016.10.30.vasárnap13:30Budaörs - Balmazúváros
15.2016.10.30.vasárnap13:30Cigándi FC - Vác FC
15.2016.10.30.vasárnap13:30SZEOL SC - Zalaegerszegi TE
15.2016.10.30.vasárnap13:30Kisvárda - Nyíregyháza
14.2016.10.22.szombat17:00Balmazújváros - Kozármisleny
14.2016.10.22.szombat17:00Zalaegerszegi TE - Békéscsaba
14.2016.10.22.szombat17:00Csákvár - Cigándi FC
14.2016.10.22.szombat14:30Ceglédi VSE - Budaörs
14.2016.10.22.szombat14:30Szeged 2011 - Soroksár SC
14.2016.10.22.szombat14:30Dorogi FC - Szolnoki MÁV
14.2016.10.22.szombat14:30BFC Siófok - Kisvárda
14.2016.10.22.szombat14:30Mosonmagyaróvári TE - Soproni VSE
14.2016.10.22.szombat14:30Vác FC - SZEOL SC
14.2016.10.22.szombat13:00Nyíregyháza - Puskás Akadémia
13.2016.10.16.vasárnap17:00Szolnoki MÁV - Nyíregyháza
13.2016.10.16.vasárnap17:00Balamzújváros - Ceglédi VSE
13.2016.10.16.vasárnap17:00Soproni VSE - Zalaegerszegi TE
13.2016.10.16.vasárnap17:00Puskás Akadémia - BFC Siófok
13.2016.10.16.vasárnap14:30Soroksár SC - Dorogi FC
13.2016.10.16.vasárnap14:30Budaörs - Szeged 2011
13.2016.10.16.vasárnap14:30SZEOL SC - Csákvár
13.2016.10.16.vasárnap14:30Kisvárda - Mosonmagyaróvári TE
13.2016.10.16.vasárnap14:30Kozármisleny - Cigándi FC
13.2016.10.16.vasárnap13:00TV: M4Békéscsaba - Vác FC
12.2016.10.02.vasárnap17:00Zalaegerszegi TE - Kisvárda
12.2016.10.02.vasárnap17:00Csákvár - Békéscsaba
12.2016.10.02.vasárnap15:00Ceglédi VSE - Kozármisleny
12.2016.10.02.vasárnap15:00Szeged 2011 - Balmazújváros
12.2016.10.02.vasárnap15:00Dorogi FC - Budaörs
12.2016.10.02.vasárnap15:00Nyíregyháza - Soroksár SC
12.2016.10.02.vasárnap15:00BFC Siófok - Szolnoki MÁV
12.2016.10.02.vasárnap15:00Mosonmagyaróvári TE - Puskás Akadémia
12.2016.10.02.vasárnap15:00Vác FC - Soproni VSE
12.2016.10.02.vasárnap15:00Cigándi FC - SZEOL SC
11.2016.09.25.vasárnap18:00Szolnoki MÁV - Mosonmagyaróvári TE
11.2016.09.25.vasárnap18:00Balmazújváros - Dorogi FC
11.2016.09.25.vasárnap18:00Soproni VSE - Csákvár
11.2016.09.25.vasárnap18:00Puskás Akadémia - Zalaegerszegi TE
11.2016.09.25.vasárnap18:00Kozármisleny - SZEOL SC
11.2016.09.25.vasárnap16:00Soroksár SC - BFC Siófok
11.2016.09.25.vasárnap16:00Budaörs - Nyíregyháza
11.2016.09.25.vasárnap16:00Ceglédi VSE - Szeged 2011
11.2016.09.25.vasárnap16:00Békéscsaba - Cigándi FC
11.2016.09.25.vasárnap16:00Kisvárda - Vác FC
10.2016.09.18.vasárnap18:00BFC Siófok - Budaörs
10.2016.09.18.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - Szolnoki MÁV
10.2016.09.18.vasárnap18:00Csákvár - Kisvárda
10.2016.09.18.vasárnap16:00Szeged 2011 - Kozármisleny
10.2016.09.18.vasárnap16:00Dorogi FC - Ceglédi VSE
10.2016.09.18.vasárnap16:00Nyíregyháza - Balmazújváros
10.2016.09.18.vasárnap16:00Mosonmagyaróvári TE - Soroksár SC
10.2016.09.18.vasárnap16:00Vác FC - Puskás Akadémia
10.2016.09.18.vasárnap16:00Cigándi FC - Soproni VSE
10.2016.09.18.vasárnap16:00SZEOL SC - Békéscsaba
9.2016.09.14.szerda18:00Szolnoki MÁV - Vác FC
9.2016.09.14.szerda18:00Balamzújváros - BFC Siófok
9.2016.09.14.szerda18:00Soproni VSE - SZEOL SC
9.2016.09.14.szerda18:00Puskás Akadémia - Csákvár
9.2016.09.14.szerda18:00Kozármisleny - Békéscsaba
9.2016.09.14.szerda16:30Soroksár SC - Zalaegerszegi TE
9.2016.09.14.szerda16:30Budaörs - Mosonmagyaróvári TE
9.2016.09.14.szerda16:30Ceglédi VSE - Nyíregyháza
9.2016.09.14.szerda16:30Szeged 2011 - Dorogi FC
9.2016.09.14.szerda16:30Kisvárda - Cigándi FC
8.2016.09.11.vasárnap18:00BFC Siófok - Ceglédi VSE
8.2016.09.11.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - Budaörs
8.2016.09.11.vasárnap16:45TV: M4Csákvár - Szolnoki MÁV
8.2016.09.11.vasárnap16:30Dorogi FC - Kozármisleny
8.2016.09.11.vasárnap16:30Nyíregyháza - Szeged 2011
8.2016.09.11.vasárnap16:30Mosonmagyaróvári TE - Balmazújváros
8.2016.09.11.vasárnap16:30Vác FC - Soroksár SC
8.2016.09.11.vasárnap16:30Cigándi FC - Puskás Akadémia
8.2016.09.11.vasárnap16:30SZEOL SC - Kisvárda
8.2016.09.11.vasárnap16:30Békéscsaba - Soproni VSE
7.2016.08.28.vasárnap19:00Szolnoki MÁV - Cigándi FC
7.2016.08.28.vasárnap19:00Balmazújváros - Zalaegerszegi TE
7.2016.08.28.vasárnap19:00Puskás Akadémia - SZEOL SC
7.2016.08.28.vasárnap19:00Kozármisleny - Soproni VSE
7.2016.08.28.vasárnap17:30Soroksár SC - Csákvár
7.2016.08.28.vasárnap17:30Budaörs - Vác FC
7.2016.08.28.vasárnap17:30Ceglédi VSE - Mosonmagyaróvári TE
7.2016.08.28.vasárnap17:30Szeged 2011 - BFC Siófok
7.2016.08.28.vasárnap17:30Dorogi FC - Nyíregyháza
7.2016.08.28.vasárnap17:30Kisvárda - Békéscsaba
6.2016.08.24.szerda19:00BFC Siófok - Dorogi FC
6.2016.08.24.szerda19:00Zalaegerszegi TE - Ceglédi VSE
6.2016.08.24.szerda19:00Csákvár - Budaörs
6.2016.08.24.szerda19:00Soproni VSE - Kisvárda
6.2016.08.24.szerda17:30Nyíregyháza - Kozármisleny
6.2016.08.24.szerda17:30Mosonmagyaróvári TE - Szeged 2011
6.2016.08.24.szerda17:30Vác FC - Balmazújváros
6.2016.08.24.szerda17:30Cigándi FC - Soroksár SC
6.2016.08.24.szerda17:30SZEOL SC - Szolnoki MÁV
6.2016.08.24.szerda16:00Békéscsaba - Puskás Akadémia
5.2016.08.21.vasárnap19:00Szolnoki MÁV - Békéscsaba
5.2016.08.21.vasárnap19:00Balmazújváros - Csákvár
5.2016.08.21.vasárnap19:00Kozármisleny - Kisvárda
5.2016.08.21.vasárnap17:30Soroksár SC - SZEOL SC
5.2016.08.21.vasárnap17:30Budaörs - Cigándi FC
5.2016.08.21.vasárnap17:30Ceglédi VSE - Vác FC
5.2016.08.21.vasárnap17:30Szeged 2011 - Zalaegerszegi TE
5.2016.08.21.vasárnap17:30Dorogi FC - Mosonmagyaróvári TE
5.2016.08.21.vasárnap17:30Nyíregyháza - BFC Siófok
5.2016.08.19.péntek19:00Puskás Akadémia - Soproni VSE
4.2016.08.14.vasárnap19:00BFC Siófok - Kozármisleny
4.2016.08.14.vasárnap19:00Zalaegerszegi TE - Dorogi FC
4.2016.08.14.vasárnap19:00Csákvár - Ceglédi VSE
4.2016.08.14.vasárnap19:00Soproni VSE - Szolnoki MÁV
4.2016.08.14.vasárnap17:30Mosonmagyóvári TE - Nyíregyháza
4.2016.08.14.vasárnap17:30Vác FC - Szeged 2011
4.2016.08.14.vasárnap17:30Cigándi FC - Balmazújváros
4.2016.08.14.vasárnap17:30SZEOL SC - Budaörs
4.2016.08.14.vasárnap17:30Békéscsaba - Soroksár SC
4.2016.08.14.vasárnap17:30Kisvárda - Puskás Akadémia
3.2016.08.10.szerda19:00Szolnoki MÁV - Kisvárda
3.2016.08.10.szerda19:00Balmazújváros - SZEOL SC
3.2016.08.10.szerda19:00Nyíregyháza - Zalaegerszegi TE
3.2016.08.10.szerda19:00BFC Siófok - Mosonmagyaróvári TE
3.2016.08.10.szerda19:00Kozármisleny - Puskás Akadémia
3.2016.08.10.szerda17:30Soroksár SC - Soproni VSE
3.2016.08.10.szerda17:30Budaörs - Békéscsaba
3.2016.08.10.szerda17:30Ceglédi VSE - Cigándi FC
3.2016.08.10.szerda17:30Szeged 2011 - Csákvár
3.2016.08.10.szerda17:30Dorogi FC - Vác FC
2.2016.08.07.vasárnap19:00Zalaegerszegi TE - BFC Siófok
2.2016.08.07.vasárnap19:00Csákvár - Dorogi FC
2.2016.08.07.vasárnap19:00Soproni VSE - Budaörs
2.2016.08.07.vasárnap19:00Puskás Akadémia - Szolnoki MÁV
2.2016.08.07.vasárnap19:00Kozármisleny - Mosonmagyaróvári TE
2.2016.08.07.vasárnap17:30Cigándi FC - Szeged 2011
2.2016.08.07.vasárnap17:30SZEOL SC - Ceglédi VSE
2.2016.08.07.vasárnap17:30Békéscsaba - Balmazújváros
2.2016.08.07.vasárnap17:30Kisvárda - Soroksár SC
2.2016.08.06.szombat17:30Vác FC - Nyíregyháza
1.2016.07.31.vasárnap19:00Szolnoki MÁV - Kozármisleny
1.2016.07.31.vasárnap19:00Balmazújváros - Soproni VSE
1.2016.07.31.vasárnap19:00BFC Siófok - Vác FC
1.2016.07.31.vasárnap18:00Soroksár SC - Puskás Akadémia
1.2016.07.31.vasárnap18:00Budaörs - Kisvárda
1.2016.07.31.vasárnap18:00Ceglédi VSE - Békéscsaba
1.2016.07.31.vasárnap18:00Szeged 2011 - SZEOL SC
1.2016.07.31.vasárnap18:00Dorogi FC - Cigándi FC
1.2016.07.31.vasárnap18:00Nyírágyháza - Csákvár
1.2016.07.31.vasárnap18:00Mosonmagyaróvári TE - Zalaegerszegi TE

Magyar Kupa 2015/16 Országos Főtábla

forduló

dátum

#

csapatok

4.2015.11.18.szerda13:00Debreceni VSC - Szeged 2011
4.2015.10.28.szerda13:30Szeged 2011 - Debreceni VSC
3.2015.10.15.csütörtök15:15TV: M4Szeged 2011 - FC Ajka
2.2015.09.23.szerda15:00Várfürdő-Gyulai Termál FC - Szeged 2011
1.2015.08.12.szerda17:00Monor - Szeged 2011

Merkantil Bank NB II 2015/16

forduló

dátum

#

csapatok

30.2016.06.05.vasárnap18:00Mezőkövesd Zsóry - Dunaújváros
30.2016.06.05.vasárnap18:00Szeged 2011 - Csákvár
30.2016.06.05.vasárnap18:00Kisvárda - Szolnoki MÁV
30.2016.06.05.vasárnap18:00Soroksár SC - Soproni VSE
30.2016.06.05.vasárnap18:00Szigetszentmiklósi TK - Balmazújváros
30.2016.06.05.vasárnap18:00Gyirmót FC Győr - Siófok
30.2016.06.05.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - FC Ajka
30.2016.06.05.vasárnap18:00Budaörs - Vác FC
29.2016.05.29.vasárnap19:00Dunaújváros - Budaörs
29.2016.05.29.vasárnap19:00Soproni VSE - Kisvárda
29.2016.05.29.vasárnap19:00Balmazújváros - FC Ajka
29.2016.05.29.vasárnap19:00Zalaegerszegi TE - Soroksár SC
29.2016.05.29.vasárnap19:00Szolnoki MÁV - Szeged 2011
29.2016.05.29.vasárnap19:00Csákvár - Gyirmót FC Győr
29.2016.05.29.vasárnap18:00Siófok - Mezőkövesd Zsóry
29.2016.05.29.vasárnap18:00Vác FC - Szigetszentmiklósi TK
28.2016.05.22.vasárnap20:00Gyirmót FC Győr - Szolnoki MÁV
28.2016.05.21.szombat19:00FC Ajka - Vác FC
28.2016.05.21.szombat19:00Csákvár - Siófok
28.2016.05.21.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Kisvárda
28.2016.05.21.szombat18:00Szigetszentmiklósi TK - Dunaújváros
28.2016.05.21.szombat18:00Szeged 2011 - Soproni VSE
28.2016.05.21.szombat18:00Soroksár SC - Balmazújváros
28.2016.05.21.szombat18:00Budaörs - Mezőkövesd Zsóry
27.2016.05.14.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Szigetszentmiklósi TK
27.2016.05.14.szombat19:00Dunaújváros - FC Ajka
27.2016.05.14.szombat19:00Soproni VSE - Gyirmót FC Győr
27.2016.05.14.szombat19:00Balmazújváros - Kisvárda
27.2016.05.14.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Szeged 2011
27.2016.05.14.szombat19:00Szolnoki MÁV - Csákvár
27.2016.05.14.szombat19:00Siófok - Budaörs
27.2016.05.14.szombat17:30Vác FC - Soroksár SC
26.2016.05.08.vasárnap19:00Szolnoki MÁV - Siófok
26.2016.05.08.vasárnap17:30Soroksár SC - Dunaújváros
26.2016.05.08.vasárnap17:30Szigetszentmiklósi TK - Budaörs
26.2016.05.08.vasárnap17:30Szeged 2011 - Balmazújváros
26.2016.05.08.vasárnap17:30FC Ajka - Mezőkövesd Zsóry
26.2016.05.08.vasárnap15:00Kisvárda - Vác FC
26.2016.05.08.vasárnap15:00TV: M4Zalaegerszegi TE - Gyirmót FC Győr
26.2016.05.06.péntek19:00Csákvár - Soproni VSE
25.2016.04.30.szombat19:00Siófok - Szigetszentmiklósi TK
25.2016.04.30.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Soroksár SC
25.2016.04.30.szombat19:00Balmazújváros - Gyirmót FC Győr
25.2016.04.30.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Csákvár
25.2016.04.30.szombat17:00Budaörs - FC Ajka
25.2016.04.30.szombat17:00Vác FC - Szeged 2011
25.2016.04.30.szombat12:00Dunaújváros - Kisvárda
25.2016.04.29.péntek18:00Soproni VSE - Szolnoki MÁV
24.2016.04.23.szombat19:00Soproni VSE - Siófok
24.2016.04.23.szombat19:00FC Ajka - Szigetszentmiklósi TK
24.2016.04.23.szombat19:00Szolnoki MÁV - Zalaegerszegi TE
24.2016.04.23.szombat19:00Csákvár - Balmazújváros
24.2016.04.23.szombat19:00Gyirmót FC Győr - Vác FC
24.2016.04.23.szombat17:00Szeged 2011 - Dunaújváros
24.2016.04.23.szombat17:00Kisvárda - Mezőkövesd Zsóry
24.2016.04.23.szombat17:00Soroksár SC - Budaörs
23.2016.04.16.szombat19:00Dunaújváros - Gyirmót FC Győr
23.2016.04.16.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Szeged 2011
23.2016.04.16.szombat19:00Balmazújváros - Szolnoki MÁV
23.2016.04.16.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Soproni VSE
23.2016.04.16.szombat17:00Siófok - FC Ajka
23.2016.04.16.szombat17:00Szigetszentmiklósi TK - Soroksár SC
23.2016.04.16.szombat17:00Budaörs - Kisvárda
23.2016.04.16.szombat17:00Vác FC - Csákvár
22.2016.04.09.szombat19:00Soproni VSE - Balmazújváros
22.2016.04.09.szombat19:00Csákvár - Dunaújváros
22.2016.04.09.szombat19:00Gyirmót FC Győr - Mezőkövesd Zsóry
22.2016.04.09.szombat19:00Szolnoki MÁV - Vác FC
22.2016.04.09.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Siófok
22.2016.04.09.szombat16:30Szeged 2011 - Budaörs
22.2016.04.09.szombat16:30Kisvárda - Szigetszentmiklósi TK
22.2016.04.09.szombat16:30Soroksár SC - FC Ajka
21.2016.04.03.vasárnap15:00Vác FC - Soproni VSE
21.2016.04.02.szombat19:00Dunaújváros - Szolnoki MÁV
21.2016.04.02.szombat19:00FC Ajka - Kisvárda
21.2016.04.02.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Csákvár
21.2016.04.02.szombat19:00Balmazújváros - Zalaegerszegi TE
21.2016.04.02.szombat19:00Gyirmót FC Győr - Budaörs
21.2016.04.02.szombat16:30Siófok - Soroksár SC
21.2016.04.02.szombat16:30Szigetszentmiklósi TK - Szeged 2011
20.2016.03.20.vasárnap15:00TV: M4Kisvárda - Soroksár SC
20.2016.03.19.szombat18:00Soproni VSE - Dunaújváros
20.2016.03.19.szombat18:00Szolnoki MÁV - Mezőkövesd Zsóry
20.2016.03.19.szombat18:00Csákvár - Budaörs
20.2016.03.19.szombat18:00Gyirmót FC Győr - Szigetszentmiklósi TK
20.2016.03.19.szombat18:00Balmazújváros - Siófok
20.2016.03.19.szombat15:00Szeged 2011 - FC Ajka
20.2016.03.19.szombat15:00Zalaegerszegi TE - Vác FC
19.2016.03.13.vasárnap14:00TV: M4Siófok - Kisvárda
19.2016.03.12.szombat18:00Dunaújváros - Zalaegerszegi TE
19.2016.03.12.szombat18:00Mezőkövesd Zsóry - Soproni VSE
19.2016.03.12.szombat18:00Gyirmót FC Győr - FC Ajka
19.2016.03.12.szombat14:30Soroksár SC - Szeged 2011
19.2016.03.12.szombat14:30Szigetszentmiklósi TK - Csákvár
19.2016.03.12.szombat14:30Budaörs - Szolnoki MÁV
19.2016.03.12.szombat14:30Vác FC - Balmazújváros
18.2016.03.06.vasárnap18:00TV: M4Zalaegerszegi TE - Mezőkövesd Zsóry
18.2016.03.05.szombat17:00Dunaújváros - Balmazújváros
18.2016.03.05.szombat17:00Soproni VSE - Budaörs
18.2016.03.05.szombat17:00Csákvár - FC Ajka
18.2016.03.05.szombat17:00Gyirmót FC Győr - Soroksár SC
18.2016.03.05.szombat14:30Szolnoki MÁV - Szigetszentmiklósi TK
18.2016.03.05.szombat14:30Szeged 2011 - Kisvárda
18.2016.03.05.szombat14:30Vác FC - Siófok
17.2016.02.28.vasárnap14:30TV: M4Budaörs - Zalaegerszegi TE
17.2016.02.27.szombat17:00Gyirmót FC Győr - Kisvárda
17.2016.02.27.szombat17:00FC Ajka - Szolnoki MÁV
17.2016.02.27.szombat17:00Mezőkövesd Zsóry - Balmazújváros
17.2016.02.27.szombat14:00Soroksár SC - Csákvár
17.2016.02.27.szombat14:00Szigetszentmiklósi TK - Soproni VSE
17.2016.02.27.szombat14:00Szeged 2011 - Siófok
17.2016.02.27.szombat14:00Dunaújváros - Vác FC
16.2016.02.21.vasárnap15:00TV: M4Gyirmót FC Győr - Szeged 2011
16.2016.02.20.szombat17:00Soproni VSE - FC Ajka
16.2016.02.20.szombat17:00Balmazújváros - Budaörs
16.2016.02.20.szombat17:00Zalaegerszegi TE - Szigetszentmiklósi TK
16.2016.02.20.szombat17:00Csákvár - Kisvárda
16.2016.02.20.szombat14:00Vác FC - Mezőkövesd Zsóry
16.2016.02.20.szombat14:00Szolnoki MÁV - Soroksár SC
16.2016.02.20.szombat14:00Dunaújváros - Siófok
15.2015.11.30.hétfő16:00Dunaújváros - Mezőkövesd Zsóry
15.2015.11.28.szombat16:00Csákvár - Szeged 2011
15.2015.11.28.szombat16:00FC Ajka - Zalaegerszegi TE
15.2015.11.28.szombat13:00Szolnoki MÁV - Kisvárda
15.2015.11.28.szombat13:00Soproni VSE - Soroksár SC
15.2015.11.28.szombat13:00Vác FC - Budaörs
15.2015.11.28.szombat13:00Siófok - Gyirmót FC Győr
15.2015.11.28.szombat13:00Balmazújváros - Szigetszentmiklósi TK
14.2015.11.22.vasárnap13:00TV: M4Szeged 2011 - Szolnoki MÁV
14.2015.11.21.szombat16:00Mezőkövesd Zsóry - Siófok
14.2015.11.21.szombat16:00FC Ajka - Balmazújváros
14.2015.11.21.szombat16:00Gyirmót FC Győr - Csákvár
14.2015.11.21.szombat13:00Budaörs - Dunaújváros
14.2015.11.21.szombat13:00Szigetszentmiklósi TK - Vác FC
14.2015.11.21.szombat13:00Soroksár SC - Zalaegerszegi TE
14.2015.11.21.szombat13:00Kisvárda - Soproni VSE
13.2015.11.07.szombat17:00Dunaújváros - Szigetszentmiklósi TK
13.2015.11.07.szombat17:00Mezőkövesd Zsóry - Budaörs
13.2015.11.07.szombat17:00Szolnoki MÁV - Gyirmót FC Győr
13.2015.11.07.szombat13:30Soproni VSE - Szeged 2011
13.2015.11.07.szombat13:30Vác FC - FC Ajka
13.2015.11.07.szombat13:30Siófok - Csákvár
13.2015.11.07.szombat13:30Kisvárda - Zalaegerszegi TE
13.2015.11.07.szombat13:30Balmazújváros - Soroksár SC
12.2015.11.01.vasárnap14:30Csákvár - Szolnoki MÁV
12.2015.10.31.szombat18:00FC Ajka - Dunaújváros
12.2015.10.31.szombat18:00Gyirmót FC Győr - Soproni VSE
12.2015.10.31.szombat13:30Szigetszentmiklósi TK - Mezőkövesd Zsóry
12.2015.10.31.szombat13:30Soroksár SC - Vác FC
12.2015.10.31.szombat13:30Kisvárda - Balmazújváros
12.2015.10.31.szombat13:30Szeged 2011 - Zalaegerszegi TE
12.2015.10.31.szombat13:30Budaörs - Siófok
11.2015.10.25.vasárnap15:00Gyirmót FC Győr - Zalaegerszegi TE
11.2015.10.24.szombat18:00Dunaújváros - Soroksár SC
11.2015.10.24.szombat18:00Mezőkövesd Zsóry - FC Ajka
11.2015.10.24.szombat14:30Budaörs - Szigetszentmiklósi TK
11.2015.10.24.szombat14:30Soproni VSE - Csákvár
11.2015.10.24.szombat14:30Vác FC - Kisvárda
11.2015.10.24.szombat14:30Siófok - Szolnoki MÁV
11.2015.10.24.szombat14:30Balmazújváros - Szeged 2011
10.2015.10.18.vasárnap17:00FC Ajka - Budaörs
10.2015.10.18.vasárnap17:00Szolnoki MÁV - Soproni VSE
10.2015.10.18.vasárnap15:00Soroksár SC - Mezőkövesd Zsóry
10.2015.10.18.vasárnap14:30Szeged 2011 - Vác FC
10.2015.10.17.szombat18:00Gyirmót FC Győr - Balmazújváros
10.2015.10.17.szombat18:00Csákvár - Zalaegerszegi TE
10.2015.10.17.szombat14:30Szigetszentmiklósi TK - Siófok
10.2015.10.17.szombat14:30Kisvárda - Dunaújváros
9.2015.10.03.szombat18:00Dunaújváros - Szeged 2011
9.2015.10.03.szombat18:00Mezőkövesd Zsóry - Kisvárda
9.2015.10.03.szombat18:00Zalaegerszegi TE - Szolnoki MÁV
9.2015.10.03.szombat18:00Balmazújváros - Csákvár
9.2015.10.03.szombat15:00Budaörs - Soroksár SC
9.2015.10.03.szombat15:00Szigetszentmiklósi TK - FC Ajka
9.2015.10.03.szombat15:00Vác FC - Gyirmót FC Győr
9.2015.10.03.szombat15:00Siófok - Soproni VSE
4.2015.09.30.szerda16:00Szeged 2011 - Soroksár SC
8.2015.09.26.szombat19:00FC Ajka - Siófok
8.2015.09.26.szombat19:00Gyirmót FC Győr - Dunaújváros
8.2015.09.26.szombat19:00Csákvár - Vác FC
8.2015.09.26.szombat19:00Szolnoki MÁV - Balmazújváros
8.2015.09.26.szombat16:00Soroksár SC - Szigetszentmiklósi TK
8.2015.09.26.szombat16:00Kisvárda - Budaörs
8.2015.09.26.szombat16:00Szeged 2011 - Mezőkövesd Zsóry
8.2015.09.26.szombat16:00Soproni VSE - Zalaegerszegi TE
7.2015.09.19.szombat19:00Dunaújváros - Csákvár
7.2015.09.19.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Gyirmót FC Győr
7.2015.09.19.szombat19:00FC Ajka - Soroksár SC
7.2015.09.19.szombat16:00Budaörs - Szeged 2011
7.2015.09.19.szombat16:00Szigetszentmiklósi TK - Kisvárda
7.2015.09.19.szombat16:00Balmazújváros - Soproni VSE
7.2015.09.19.szombat16:00Siófok - Zalaegerszegi TE
7.2015.09.19.szombat16:00Vác FC - Szolnoki MÁV
6.2015.09.12.szombat19:00Gyirmót FC Győr - Budaörs
6.2015.09.12.szombat19:00Csákvár - Mezőkövesd Zsóry
6.2015.09.12.szombat19:00Szolnoki MÁV - Dunaújváros
6.2015.09.12.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Balmazújváros
6.2015.09.12.szombat16:30Szeged 2011 - Szigetszentmiklósi TK
6.2015.09.12.szombat16:30Soroksár SC - Siófok
6.2015.09.12.szombat16:30Kisvárda - FC Ajka
6.2015.09.12.szombat16:30Soproni VSE - Vác FC
5.2015.08.29.szombat19:00Dunaújváros - Soproni VSE
5.2015.08.29.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Szolnoki MÁV
5.2015.08.29.szombat19:00FC Ajka - Szeged 2011
5.2015.08.29.szombat17:30Budaörs - Csákvár
5.2015.08.29.szombat17:30Szigetszentmiklósi TK - Gyirmót FC Győr
5.2015.08.29.szombat17:30Soroksár SC - Kisvárda
5.2015.08.29.szombat17:30Vác FC - Zalaegerszegi TE
5.2015.08.29.szombat17:30BFC Siófok - Balmazújváros
4.2015.08.22.szombat19:00FC Ajka - Gyirmót FC Győr
4.2015.08.22.szombat19:00Csákvár - Szigetszentmiklósi TK
4.2015.08.22.szombat19:00Szolnoki MÁV - Budaörs
4.2015.08.22.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Dunaújváros
4.2015.08.22.szombat17:30Kisvárda - BFC Siófok
4.2015.08.22.szombat17:30Soproni VSE - Mezőkövesd Zsóry
4.2015.08.22.szombat17:30Balmazújváros - Vác FC
3.2015.08.16.vasárnap14:00Soroksár SC - Gyirmót FC Győr
3.2015.08.15.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Zalaegerszegi TE
3.2015.08.15.szombat19:00FC Ajka - Csákvár
3.2015.08.15.szombat17:30Budaörs - Soproni VSE
3.2015.08.15.szombat17:30Szigetszentmiklósi TK - Szolnoki MÁV
3.2015.08.15.szombat17:30Kisvárda - Szeged 2011
3.2015.08.15.szombat17:30BFC Siófok - Vác FC
3.2015.08.15.szombat17:30Balmazújváros - Dunaújváros
2.2015.08.08.szombat19:00Csákvár - Soroksár SC
2.2015.08.08.szombat19:00Szolnoki MÁV - FC Ajka
2.2015.08.08.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Budaörs
2.2015.08.08.szombat17:30Soproni VSE - Szigetszentmiklósi TK
2.2015.08.08.szombat17:30Balmazújváros - Mezőkövesd Zsóry
2.2015.08.08.szombat17:30Vác FC - Dunaújváros
2.2015.08.08.szombat17:30BFC Siófok - Szeged 2011
2.2015.08.08.szombat17:30Kisvárda - Gyirmót FC Győr
1.2015.08.01.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Vác FC
1.2015.08.01.szombat17:30Szeged 2011 - Gyirmót FC Győr
1.2015.08.01.szombat17:30Budaörs - Balmazújváros
1.2015.08.01.szombat17:30Szigetszentmiklósi TK - Zalaegerszegi TE
1.2015.08.01.szombat17:30FC Ajka - Soproni VSE
1.2015.08.01.szombat17:30Soroksár SC - Szolnoki MÁV
1.2015.08.01.szombat17:30Kisvárda - Csákvár
1.2015.08.01.szombat17:30Siófok - Dunaújváros
Összes oldal: 9db, aktuális: 3.
Legelső | Előző | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Következő | Utolsó