Merkantil Bank NB II 2025/26
időpont:2026. 05. 10. vasárnap, 17:00
csapatok:FC Ajka
Szeged
hátralévő idő:| # | csapat | pont |
|---|---|---|
| 01. | Vasas FC | 61 |
| 02. | Budapest Honvéd FC | 56 |
| 03. | Kecskeméti TE | 48 |
| 04. | Mezőkövesd Zsóry FC | 46 |
| 05. | HR-Rent Kozármisleny | 42 |
| 06. | Aqvital FC Csákvár | 40 |
| 07. | Videoton FC Fehérvár | 39 |
| 08. | BVSC-Zugló | 37 |
| 09. | Karcagi SC | 35 |
| 10. | FC Ajka | 33 |
| 11. | Szeged | 33 |
| 12. | Tiszakécskei LC | 32 |
| 13. | Soroksár SC | 30 |
| 14. | Szentlőrinc | 27 |
| 15. | Budafoki MTE | 25 |
| 16. | Békéscsaba 1912 Előre | 25 |
Mit szeretnének drukkereink a Szeged-CsGA 16. bajnoki idényében (2026 nyarától)?!
Egy tucat gól
2011.02.27.ályamunkások megfeszített munkával letakarították a műfüvet a Felső Tisza parton, így az elmúlt napokban esett hatalmas hómennyiség ellenére is edzőmeccseket rendezhetnek ott szombaton. Reggel az első mérkőzésen a KITE-Szeged gólzáporos sikert aratott a Kiskundorozsma ellen.
Nagy köszönettel tartoznak a szegedi labdarúgócsapatok a Szegedi Sport és Fürdők Kft. munkatársainak, akik óriási erőfeszítések által hómentesítették a műfüves pályát, segítségükkel a labdarúgás győzedelmeskedett a tél ellen. A műfüvön ma szép sorban öt találkozót is rendeznek. Az NB III-as KITE-Szeged kezdett a megyei I. osztályú Kiskundorozsmával. A kék-fekete-zöldek igen magabiztosan verték a tartalékos vendégeket (a második félidőre Major László adott cserejátékosokat a dorozsmaiaknak, góljukat is a KITE francia csatára, Elvis szerezte). Az összecsapás így tulajdonképpen egy edzéssel ért fel a két alakulat számára.
Huszárik Zsolték legközelebb kedden lépnek pályára, amikor 18 órai kezdettel ugyancsak a műfüvön az Ujszegedi TC-vel játszanak.
Felkészülési mérkőzésen:
KITE-Szeged – Kiskundorozsmai ESK 12-1 (5-0). Szeged, Felső Tisza parti stadion.
Szeged: Kiss J. – Varga I., Laczkó, Gellér, Czibere, Huszárik, Brinszky, Batik B., Kulacsik, Bernáth, Elvis. Csere: Gahwagi, Nagy A., ifj. Major. Vezetőedző: Major László.
Kiskundorozsma: Seres – Bazsó F., Makra, Csányi, Eperjesi, Fődi, Teszics, Cseh, Tari, Mangó, Marjanucz. Csere: Elvis, Vágó A., Varga F. Vezetőedző: Ottlik Sándor.
Gólszerzők: ifj. Major 4, Batik B., Bernáth és Huszárik 2-2, Elvis, Kulacsik, illetve Elvis.
Írta: szegedma.hu
Készült: 2011.02.27.


