Szeged2011

esemény:

NB III Közép csoport 2018/19

időpont:

2019. 03. 03. vasárnap, 14:30

csapatok:

Szeged

x

Pécs

hátralévő idő:

Mi várható a 2018-19. évi NB III-ban?

A Szeged-Grosics Akadémia fölényesen nyeri a bajnoki címet!
Óriási küzdelemben, de a Szeged-GA lesz végül is a bajnok!
Harmadszor csúszunk le az aranyról, ám a klub újra NB II-es lesz
Dobogón végzünk, így maradunk NB III-asok...
Közünk nem lesz a feljutáshoz, beleszürkülünk a harmadosztályba!
Újabb negatív rekord, kiesünk az NB III-ból is...
email:
gyvitos@freemail.hu
telefon:
Vitos György, Főszerkesztő: +36/70-264-1595
figyelmeztetés:
copyright 2015. Vitos György, szeged2011.eu; majd szeged1899.hu ...Az itt található írott, képi anyagok csak a forrás megjelölésével, internetes felhasználás esetén élő hivatkozás elhelyezésével használhatóak fel!!

#

csapat

M

GY

D

V

LG

KG

GK

pont

01.Szentlőrinc16120428111736
02. Szeged-Grosics Akadémia 161033311120 33
03.SZEOL16102425111432
04.Dunaújváros167541610626
05.FC Dabas167542120126
06.Bp. Honvéd II167451918125
07.Taksony167361918124
08.Kozármisleny FC165651712521
09.Iváncsa165472122-119
10.Pécs164751418-419
11.Szekszárd16529818-1017
12.Rákosmente KSK164571722-517
13.Kecskeméti TE163852123-217
14.Makó164391628-1215
15.Hódmezővásárhely163581125-1414
16.Paksi FC II1624101128-1710


Szeged.ma Magyar Kupa

forduló

dátum

#

csapatok

1.2011.06.01.szerda20:00Tisza volán SC - SZEGED
1.2011.05.04.szerda17:00MINDSZENT - SZEGED
1.2011.04.20.szerda17:00Balástya - SZEGED AK

WINNER SPORT NB III ALFÖLD 2010/2011 tavaszi

forduló

dátum

#

csapatok

18.2012.03.10.szombat14:30Egri FC - Nyíregyháza
1.2011.06.11.szombat17:00FC Dabas - Szeged
1.2011.06.08.szerda17:00SZEGED - Csepel
1.2011.06.04.szombat17:00SZEGED - Tököl
1.2011.05.29.vasárnap17:00Kecskemét II - SZEGED
1.2011.05.14.szombat17:00Tisza Volán - SZEGED
1.2011.05.07.szombat17:00SZEGED - Szolnoki Spartacus
1.2011.04.30.szombat17:00Szabadkígyós - SZEGED
1.2011.04.23.szombat17:00SZEGED - Szarvas
1.2011.04.09.szombat14:00Jánoshida - SZEGED
1.2011.04.02.szombat16:30GYULA - Szeged
1.2011.03.26.szombat15:00SZEGED - Újbuda
17.2011.03.19.szombat15:00SZEGED AK - Szolnoki MÁV II
17.2011.03.12.szombat14:30Hódmezővásárhely - SZEGED

WINNER SPORT NB III ALFÖLD 2010/2011 őszi

forduló

dátum

#

csapatok

15.2010.11.28.vasárnap13:00464687SZOLNOKI MÁV FC - SZABADKÍGYÓSI SC
15.2010.11.27.szombat13:00464683CSEPEL FC - JÁNOSHIDAI SE
15.2010.11.27.szombat13:00464681SZARVASI FC - SZOLNOKI SPARTACUS
15.2010.11.27.szombat13:00464682JÁSZ SPORT FC - TISZA VOLÁN SC
15.2010.11.27.szombat13:00464684VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC - KECSKEMÉTI TE
15.2010.11.27.szombat13:00464685ÚJBUDA KFT - TÖKÖL VSK
15.2010.11.27.szombat13:00464686KITE-SZEGED - FC DABAS
14.2010.11.21.vasárnap13:00464674FC DABAS - HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
14.2010.11.21.vasárnap13:00464676KECSKEMÉTI TE - ÚJBUDA KFT
14.2010.11.21.vasárnap13:00464679SZOLNOKI SPARTACUS - JÁSZ SPORT FC
14.2010.11.20.szombat13:00464675TÖKÖL VSK - KITE-SZEGED
14.2010.11.20.szombat13:00464677CSEPEL FC - VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC
14.2010.11.20.szombat13:00464678TISZA VOLÁN SC - JÁNOSHIDAI SE
14.2010.11.20.szombat13:00464680SZABADKÍGYÓSI SC - SZARVASI FC
13.2010.11.14.vasárnap13:30464669SZOLNOKI SPARTACUS - JÁNOSHIDAI SE
13.2010.11.14.vasárnap13:30464673SZOLNOKI MÁV FC - SZARVASI FC
13.2010.11.13.szombat13:30464667HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - TÖKÖL VSK
13.2010.11.13.szombat13:30464668JÁSZ SPORT FC - SZABADKÍGYÓSI SC
13.2010.11.13.szombat13:30464670VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC - TISZA VOLÁN SC
13.2010.11.13.szombat13:30464671ÚJBUDA KFT - CSEPEL FC
13.2010.11.13.szombat13:30464672KITE-SZEGED - KECSKEMÉTI TE
12.2010.11.07.vasárnap13:30464660FC DABAS - SZOLNOKI MÁV FC
12.2010.11.07.vasárnap13:30464661KECSKEMÉTI TE - HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
12.2010.11.07.vasárnap13:30464664SZOLNOKI SPARTACUS - VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC
12.2010.11.06.szombat13:30464662CSEPEL FC - KITE-SZEGED
12.2010.11.06.szombat13:30464663TISZA VOLÁN SC - ÚJBUDA KFT
12.2010.11.06.szombat13:30464665SZABADKÍGYÓSI SC - JÁNOSHIDAI SE
12.2010.11.06.szombat13:30464666SZARVASI FC - JÁSZ SPORT FC
11.2010.10.31.vasárnap14:30464654FC DABAS - TÖKÖL VSK
11.2010.10.31.vasárnap14:30464659SZOLNOKI MÁV FC - JÁSZ SPORT FC
11.2010.10.30.szombat14:30464653HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - CSEPEL FC
11.2010.10.30.szombat14:30464655SZARVASI FC - JÁNOSHIDAI SE
11.2010.10.30.szombat14:30464656VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC - SZABADKÍGYÓSI SC
11.2010.10.30.szombat14:30464657ÚJBUDA KFT - SZOLNOKI SPARTACUS
11.2010.10.30.szombat14:30464658KITE-SZEGED - TISZA VOLÁN SC
10.2010.10.24.vasárnap14:30464647KECSKEMÉTI TE - FC DABAS
10.2010.10.24.vasárnap14:30464649SZOLNOKI SPARTACUS - KITE-SZEGED
10.2010.10.23.szombat14:30464646TÖKÖL VSK - SZOLNOKI MÁV FC
10.2010.10.23.szombat14:30464648TISZA VOLÁN SC - HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
10.2010.10.23.szombat14:30464650SZABADKÍGYÓSI SC - ÚJBUDA KFT
10.2010.10.23.szombat14:30464651SZARVASI FC - VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC
10.2010.10.23.szombat14:30464652JÁSZ SPORT FC - JÁNOSHIDAI SE
9.2010.10.17.vasárnap14:30464640FC DABAS - CSEPEL FC
9.2010.10.17.vasárnap14:30464645SZOLNOKI MÁV FC - JÁNOSHIDAI SE
9.2010.10.16.szombat14:30464639HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - SZOLNOKI SPARTACUS
9.2010.10.16.szombat14:30464641TÖKÖL VSK - KECSKEMÉTI TE
9.2010.10.16.szombat14:30464642VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC - JÁSZ SPORT FC
9.2010.10.16.szombat14:30464643ÚJBUDA KFT - SZARVASI FC
9.2010.10.16.szombat14:30464644KITE-SZEGED - SZABADKÍGYÓSI SC
8.2010.10.03.vasárnap15:00464632KECSKEMÉTI TE - SZOLNOKI MÁV FC
8.2010.10.03.vasárnap15:00464638VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC - JÁNOSHIDAI SE
8.2010.10.02.szombat15:00464633CSEPEL FC - TÖKÖL VSK
8.2010.10.02.szombat15:00464634TISZA VOLÁN SC - FC DABAS
8.2010.10.02.szombat15:00464635SZABADKÍGYÓSI SC - HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
8.2010.10.02.szombat15:00464636SZARVASI FC - KITE-SZEGED
8.2010.10.02.szombat15:00464637JÁSZ SPORT FC - ÚJBUDA KFT
7.2010.09.26.vasárnap16:00464626FC DABAS - SZOLNOKI SPARTACUS
7.2010.09.26.vasárnap16:00464628KECSKEMÉTI TE - CSEPEL FC
7.2010.09.26.vasárnap16:00464631SZOLNOKI MÁV FC - VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC
7.2010.09.25.szombat16:00464625HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - SZARVASI FC
7.2010.09.25.szombat16:00464627TÖKÖL VSK - TISZA VOLÁN SC
7.2010.09.25.szombat16:00464629ÚJBUDA KFT - JÁNOSHIDAI SE
7.2010.09.25.szombat16:00464630KITE-SZEGED - JÁSZ SPORT FC
6.2010.09.19.vasárnap16:00464620SZOLNOKI SPARTACUS - TÖKÖL VSK
6.2010.09.19.vasárnap16:00464623KITE-SZEGED - JÁNOSHIDAI SE
6.2010.09.18.szombat16:00464618CSEPEL FC - SZOLNOKI MÁV FC
6.2010.09.18.szombat16:00464619TISZA VOLÁN SC - KECSKEMÉTI TE
6.2010.09.18.szombat16:00464621SZABADKÍGYÓSI SC - FC DABAS
6.2010.09.18.szombat16:00464622JÁSZ SPORT FC - HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
6.2010.09.18.szombat16:00464624VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC - ÚJBUDA KFT
5.2010.09.12.vasárnap16:30464612FC DABAS - SZARVASI FC
5.2010.09.12.vasárnap16:30464614KECSKEMÉTI TE - SZOLNOKI SPARTACUS
5.2010.09.12.vasárnap16:30464617SZOLNOKI MÁV FC - ÚJBUDA KFT
5.2010.09.11.szombat16:30464611HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - JÁNOSHIDAI SE
5.2010.09.11.szombat16:30464613TÖKÖL VSK - SZABADKÍGYÓSI SC
5.2010.09.11.szombat16:30464615CSEPEL FC - TISZA VOLÁN SC
5.2010.09.11.szombat16:30464616KITE-SZEGED - VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC
4.2010.09.05.vasárnap16:30464605SZOLNOKI SPARTACUS - CSEPEL FC
4.2010.09.05.vasárnap16:30464609VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC - HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
4.2010.09.04.szombat16:30464604TISZA VOLÁN SC - SZOLNOKI MÁV FC
4.2010.09.04.szombat16:30464606SZABADKÍGYÓSI SC - KECSKEMÉTI TE
4.2010.09.04.szombat16:30464607SZARVASI FC - TÖKÖL VSK
4.2010.09.04.szombat16:30464608JÁSZ SPORT FC - FC DABAS
4.2010.09.04.szombat16:30464610ÚJBUDA KFT - KITE-SZEGED
3.2010.08.29.vasárnap17:00464598FC DABAS - JÁNOSHIDAI SE
3.2010.08.29.vasárnap17:00464600KECSKEMÉTI TE - SZARVASI FC
3.2010.08.29.vasárnap17:00464602TISZA VOLÁN SC - SZOLNOKI SPARTACUS
3.2010.08.29.vasárnap17:00464603SZOLNOKI MÁV FC - KITE-SZEGED
3.2010.08.28.szombat17:00464597HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - ÚJBUDA KFT
3.2010.08.28.szombat17:00464599TÖKÖL VSK - JÁSZ SPORT FC
3.2010.08.28.szombat17:00464601CSEPEL FC - SZABADKÍGYÓSI SC
2.2010.08.22.vasárnap17:00464590SZABADKÍGYÓSI SC - TISZA VOLÁN SC
2.2010.08.22.vasárnap17:00464596SZOLNOKI MÁV FC - SZOLNOKI SPARTACUS
2.2010.08.21.szombat17:00464591SZARVASI FC - CSEPEL FC
2.2010.08.21.szombat17:00464592JÁSZ SPORT FC - KECSKEMÉTI TE
2.2010.08.21.szombat17:00464593TÖKÖL VSK - JÁNOSHIDAI SE
2.2010.08.21.szombat17:00464594VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC - FC DABAS
2.2010.08.21.szombat17:00464595KITE-SZEGED - HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
1.2010.08.15.vasárnap17:00464584FC DABAS - ÚJBUDA KFT
1.2010.08.15.vasárnap17:00464586KECSKEMÉTI TE - JÁNOSHIDAI SE
1.2010.08.15.vasárnap17:00464589SZOLNOKI SPARTACUS - SZABADKÍGYÓSI SC
1.2010.08.14.szombat17:00464583HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - SZOLNOKI MÁV FC
1.2010.08.14.szombat17:00464585TÖKÖL VSK - VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC
1.2010.08.14.szombat17:00464587CSEPEL FC - JÁSZ SPORT FC
1.2010.08.14.szombat17:00464588TISZA VOLÁN SC - SZARVASI FC
Összes oldal: 8db, aktuális: 8.
Legelső | Előző | 6 | 7 | 8